29 березня, 2024

Автор(к)и

х
Софія Халік

Феміністка, волонтерка, соціальна працівниця. Вивчає психологію і лідерство в університеті Північної Кароліни

Зеновія Ханас
Заступниця директора з наукової роботи Стрийського краєзнавчого музею «Верховина». Досліджує історію Січового Стрілецтва, жіночого руху, Пласту, родоводи відомих стрийських родин. 
Єлизавета Хассай

Аналітикиня Cedos, магістриня соціології за програмою "Гендерні студії" (КНУ ім. Шевченка).

Ден Хили

Дэн Хили работает профессором современной российской истории в Оксфордском университете. Его последняя публикация - книга «Российская гомофобия Сталина в Сочи» (2018 г.). Он также является автором книги «Гомосексуальное влечение в революционной России: Регулирование сексуально-гендерного диссидентства» (2008 г.) - одного из первых и немногих исследований советской ЛГБТ-истории. Кроме того, Дэн Хили был редактором публикаций исследований российской маскулинности и советской медицины.

Євген Хлобистов

Доктор наук, професор, викладає в Національному університеті «Києво-Могилянська Академія» та у Вищій школі економіки й гуманітаристики (Польща). Автор монографій, підручників і статей із широкого кола проблем сталого розвитку, одними з наріжних засад сталого розвитку вважає ефективну гендерну політику та досягнення рівних можливостей для всіх членів сучасних суспільств. Сторінка у ФБ: https://www.facebook.com/ievgenkhlobystov/

Олександра Хмарна

Комунікаційниця ГО "Екодія", перекладачка, волонтерка культурних та громадських проектів. За освітою журналістка. 

Катерина Холод
Авторка феміністичної прози
Ярина Холод

Адвокатка за гендерно чутливий шкільний простір та підручники. З 2020 року займається проблемою дискримінаційного висвітлення протидії сексуальному насильству в підручнику «Основи здоров’я» для 8 класу. Отримала стипендію на навчання в школі для дівчат у США Emma Willard School. Учасниця програми Ukraine Global Scholars

Олеся Хромейчук

Історикиня, дослідниця Центрально-Східної Європи в лондонському Королівському коледжі (King’s College London). Вивчає участь жінок у Другій світовій війні і в сьогочасній війні на Донбасі. Захистила докторську дисертацію в Університетському коледжі Лондона (University College London) 2011 року. Авторка книг «"Невизначені" українці. Повоєнна історія Дивізії Ваффен СС "Галичина"» («“Undetermined” Ukrainians. Post-War Narratives of the Waffen SS “Galicia” Division»), Oxford, 2013 та «Втрата: історія загиблого солдата, яку розповіла його сестра» («A Loss: The Story of a Dead Soldier Told by His Sister»), Stuttgart: ibidem, готується до друку. Особистий сайт: www.olesyakhromeychuk.com.