16 червня, 2019

В Україні запровадять офіційний День батька

8 травня 2019
117

У третю неділю червня кожного року в Україні відзначатиметься День батька.

В Україні запровадять офіційний День батька

Відповідний Указ Президента України “Про День батька” схвалив Кабінет міністрів України на засіданні в середу, інформує прес-служба Мінсоцполітики.

Згідно зі схваленим указом, День батька в Україні святкуватиметься у третю неділю червня кожного року.

Як зазначається, реалізація акту сприятиме забезпеченню сприятливих умов для всебічного розвитку сім’ї як основи суспільства і підвищенню статусу чоловіка як батька в процесі виховання дітей.

Фото: pixabay.com

8 травня 2019
Репліки Спільноти
Реплік ще немає, Ваша репліка може бути першою
Усі статті теми
#книголав видає український переклад відомого бестселера про фемінізм від чоловіків-науковців
У травні зі спільної ініціативи видавництва #книголав та глобального руху HeForShe в Україні вийде популярна книжка «Чоловіки про фемінізм» Майкла Кауфмана та Майкла Кіммела українською мовою. Видання розкаже основи та принципи фемінізму та змінить чимало поглядів на вже сформовані стереотипи.
Не чоловіча робота. Дещо про гендерний дисбаланс серед журналістів
Жінки в редакціях українських ЗМІ — більшість, якій не позаздриш. Чому так склалось і як профеміністично реагувати на ситуацію — розповідає Отар Довженко.
Мужская работа: парни-педагоги о том, каково это учить и воспитывать чужих детей
Отправляем на свалку истории убеждение, что мужчины не созданы для воспитания детей. Недавно UaUa.info рассказывал о папе, который вышел в декрет, год посвятил исключительно маленьким сыновьям и совершенно по-новому открыл для себя отцовство.