19 вересня, 2020
Люди репліки
За прізвищем
За родом занять
aaa HR manager student ui ux design Webmaster Історикиня, феміністка авторка Авторка, перекладачка активист, фотограф, фотожурналист антикорупційна діяльність Бізнес-аналітик Безробітний блогерка і читачка бухгалтерка В декретній відпустці веб-дизайнерка викладацька діяльність в галузі права викладачка гендерна експертка голова ГО голова ГО , педагогиня громадська активістка Громадський діяч Громадсько-політична діячка, основне місце роботи-керівник прес-центру УНІАН демократизація і права людини дизайнерка докторка соціологічних наук, гендерна дослідниця дослідник дослідниця економістка журналістка журналістка, екскурсовод-перекладачка журналістка, Центр інформації про права людини исследовательница колумністка комунікації консультанка з питань поводження з ТПВ Консультантка з експорту координаторка програми літературознавиця ЛГБТ-активіст ЛГБТІК-активіст, фемініст, філолог ЛГБТІК-активістка мистецтвознавиця науковець освіта, наука перекладачка Перекладачка, ілюстраторка Письменниця, перекладачка Поетеса політологиня права лгбт правозахисниця правозахисниця, юристка працюю з молоддю програмістка психологія, фемінізм психологиня радикальна феміністка редакторка соціологиня Спеціаліст з комунікацій, про-фемініст. спеціалістка з маркетингу, контент-райтерка студентка студентка, історикиня Студентка, блогерка, феміністка фізіолог філологиня філософія, аналітика, програмування Філософія, література. філософиня феміністка феміністка, блогерка фрілансер школярка юристка
Альона Барановська
Феміністка, журналістка, студентка-історикиня, продюсерка могилянського телебачення.
Оля Булка
Вивчаю соціологію у Могилянці.
Люблю ставити цілі та досягати їх. Маю сильний характер - для мене не складає проблеми створювати конкуренцію чоловікам у будь-яких питаннях. Не поділяю захоплення/заняття /діяльність на чоловічі та жіночі. Проте розумію, що не всі мають такі риси як у мене і, що наше суспільство має багато стереотипів, щодо ролі жінки, та проблем з правами жінок.
Навчаюсь в університеті на факультеті психології, вивчаю предмет ГЕНДЕРНЕ ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ.
Марьяна Ковтуненко

Цікавлюся життям навколо і всім новеньким.

Юлія Мартова
Є багато речей, які здивували мене в Індії: від слів завідувача директора школи: «Вони ж просто дівчата, нема сенсу їх вчити», до таксі з надписом на задньому склі «This taxi respects women». Моя мета полягає у висвітленні консерватизму поглядів, що примусово патріархатом стримують рух до рівного і вільного суспільства в Індії. Тільки безжалісно ламаючи подібний спосіб життя, уявлення та звичні практики можна досягти змін.
Антоніна Рибка
Навчаюся на магістерській програмі "National and Transnational Studies" у м. Мюнстер. Адмініструю ресурс "Гендер в деталях".