1 серпня, 2021

Новини

«Мистецтво та освіта: STEM IS FEM відкриває виставку «Наука – це вона» в UNIT.City
Портрети 12 зіркових українських науковиць тепер доступні для мешканців та гостей Києва в інноваційному парку UNIT.City. Виставка стала яскравим завершенням освітнього арт-проєкту «Наука – це вона».
Чекаємо від держави визнання факту злочинів сексуального насилля, вчинених в ході війни, - постраждалі
12 липня група постраждалих від сексуального та гендерно-обумовленого насилля, вчиненого в ході збройного конфлікту на Сході України ініціювала круглий стіл з представниками державних органів, на якому заявила про свої проблеми та вимоги до держави. Про це повідомляється на сайті "Східноукраїнського центру громадських ініціатив". 12 липня група постраждалих від сексуального та гендерно-обумовленого насилля, вчиненого в ході збройного конфлікту на Сході України ініціювала круглий стіл з представниками державних органів, на якому заявила про свої проблеми та вимоги до держави. Про це повідомляється на сайті "Східноукраїнського центру громадських ініціатив". 
Феміністична програма Книжкового Арсеналу
Феміністичні події на Книжковому арсеналі
Третій онлайн шоукейс незалежних музиканток - Play Like A Girl - 26 травня
У середу, 26 травня о 20:00 відбудеться вже третій DIY онлайн-концерт незалежних українських музиканток. Івент організований на волонтерських засадах та лише завдяки ініціативі учасниць, тому нам дуже важлива ваша підтримка
КиївПрайд випустив перший в Україні мобільний додаток для ЛГБТ+ спільноти
До Дня боротьби з гомофобією, біфобією та трансфобією КиївПрайд випустив перший в Україні мобільний додаток для ЛГБТ+ спільноти. 
10 українських міст приєдналися до музичного флешмобу до Дня сім’ї
Міжнародний день сім’ї щорічно відзначається 15 травня. Цьогоріч 10 українських міст  - Київ, Вінниця, Одеса, Полтава, Запоріжжя, Краматорськ, Мирноград, Рубіжне, Бердянськ і Троїцька ОТГ - приєдналися до музичного флешмобу з нагоди цього свята.
Видання пам’ятної книжки на пошану Лесі Харченко
Пів року тому передчасно пішла з життя Леся Харченко – правозахисниця, активістка, колега та подруга, знана та люблена багатьма в активістському середовищі. Лесині оптимізм та енергія, її бажання змін та невтомна боротьба за них надихали та рухали активізм в Україні.
«Формула толерантності»: подивитися на світ очима іншої людини
Проєкт «Формула толерантності» покликаний подолати прірву в сприйнятті інших людей, їхніх виборів, потреб і світоглядів.