3 лютого, 2023

Новини

Гендер в деталях шукає волонтерок/ів
Гендер в деталях шукає модераторок-волонтерок!
Козачки. Фольклор про войовничих жінок козацької доби
У небезпечному південному степу XVI–XVII століть жінка мусила вміти не лише вести господарство, а й захищати його. Ймовірно, жінки воювали разом із чоловіками, адже про це ходили легенди і залишилися письмові згадки, наприклад отаманша Настя або кошова Христя. Пісні, легенди, перекази і навіть назви селищ розповідають про войовниче українське жіноцтво.
Гендер в деталях шукає волонтер_ів по напрямку СММ
Якщо ви хочете покращити свої навички у написанні новин та інших текстів, більш детально ознайомитися з роботою телеграм-каналів та прокачати свої вміння у веденні соцмереж і створенні Reels – для вас наступні можливості.
Лекція «Гендерний розпад» Тамари Злобіної
Гендер в деталях розпочинає навчальну програму для експерток “Академія Гендеру в деталях”.  Перша лекція циклу «Гендерний розпад» Тамари Злобіної запланована на понеділок, 21 лютого, на 18:00.
Кіберзахисниці: у турнірі Grid NetWars взяло участь близько 10% жінок-учасниць
1 та 2 грудня в Києві відбулися масштабні навчання з кіберзахисту об’єктів критичної інфраструктури — Національна кіберготовність.
Представники та представниці 15 українських медіа взяли участь у MediaForShe Congress
MediaForShe Congress об’єднав 15 українських ЗМІ та виробників контенту для обговорення ролі медіа у просуваннях питань гендерної рівності. Захід відбувся 26 жовтня у Києві.
Світлій пам’яті Мар’яни Рубчак
25 вересня 2021 року померла українська феміністична дослідниця Мар`яна Рубчак. Наша авторка і колега Оксана Кісь, близько знайома з Мар’яною, написала пам’ятне слово.
Українські зірки знялися у новому фільмі руху HeForShe про гендерні стереотипи
Рух HeForShe в Україні випустив новий навчальний фільм «Стереотипи не вирішують за тебе», у якому знялися відомі українці та українки.
Національний день дівчат технологіях:  можливість побачити світ технологій “зсередини”
Національний день дівчат у технологіях відбудеться 11 жовтня 2021 року.
Міжнародна навчальна програма для музиканток, саунд-продюсерок та менеджерок “She Makes Music” (Україна-Британія) (1-29 жовтня 2021)
She Makes Music - це онлайн програма для жінок саунд-продюсерок, музиканток та менеджерок України та Англії, що відбудеться від 11 жовтня до 13 листопада, створена для заохочення розвитку міжнародних музичних співпраць між учасницями та складається з навчальної програми, що триватиме протягом місяця, та двох відкритих вебінарів.