25 вересня, 2023

Новини

Міжнародна навчальна програма для музиканток, саунд-продюсерок та менеджерок “She Makes Music” (Україна-Британія) (1-29 жовтня 2021)
She Makes Music - це онлайн програма для жінок саунд-продюсерок, музиканток та менеджерок України та Англії, що відбудеться від 11 жовтня до 13 листопада, створена для заохочення розвитку міжнародних музичних співпраць між учасницями та складається з навчальної програми, що триватиме протягом місяця, та двох відкритих вебінарів.
В Україні вперше відбудеться HeForShe University Tour
З 16 по 29 вересня рух солідарності за гендерну рівність HeForShe від ООН Жінки вирушає в HeForShe University Tour, в якому візьмуть участь 5 університетів України. HeForShe University Tour – це глобальний проект руху, який вже відбувся у США, Великій Британії, Канаді та Франції.
Події Харківпрайд та Київпрайд 2021
Анонс вересневих подій Харківпрайду та Київпрайду. 
В Україні запустили кар'єрний хаб “Розірви коло”
Часто саме фінансова залежність від кривдника стає причиною того, що жінки залишаються у небезпечних стосунках, де присутнє домашнє насильство.
«Мистецтво та освіта: STEM IS FEM відкриває виставку «Наука – це вона» в UNIT.City
Портрети 12 зіркових українських науковиць тепер доступні для мешканців та гостей Києва в інноваційному парку UNIT.City. Виставка стала яскравим завершенням освітнього арт-проєкту «Наука – це вона».
Чекаємо від держави визнання факту злочинів сексуального насилля, вчинених в ході війни, - постраждалі
12 липня група постраждалих від сексуального та гендерно-обумовленого насилля, вчиненого в ході збройного конфлікту на Сході України ініціювала круглий стіл з представниками державних органів, на якому заявила про свої проблеми та вимоги до держави. Про це повідомляється на сайті "Східноукраїнського центру громадських ініціатив". 12 липня група постраждалих від сексуального та гендерно-обумовленого насилля, вчиненого в ході збройного конфлікту на Сході України ініціювала круглий стіл з представниками державних органів, на якому заявила про свої проблеми та вимоги до держави. Про це повідомляється на сайті "Східноукраїнського центру громадських ініціатив". 
Феміністична програма Книжкового Арсеналу
Феміністичні події на Книжковому арсеналі
Третій онлайн шоукейс незалежних музиканток - Play Like A Girl - 26 травня
У середу, 26 травня о 20:00 відбудеться вже третій DIY онлайн-концерт незалежних українських музиканток. Івент організований на волонтерських засадах та лише завдяки ініціативі учасниць, тому нам дуже важлива ваша підтримка