17 травня, 2022

Наші заходи

24/01 Чому я феміністка
Creative Women Space та Гендер в деталях продовжують серію дискусій “Феміністична кава”. Мета ініціативи - обговорити питання гендерних стереотипів, суспільної нерівності та несправедливості, які існують у нашому суспільстві.
21/12/19 Феміністична вечірка
Феміністки носять паєтки і роблять класні вечірки! Ми вважаємо, що для того, щоб вечірка вдалась, потрібні дві складові: Вихід за межі буденності. Спільна творчість.
16/11/19 Фемінізм на побаченні
Про фемінізм в наш час говорять все частіше, застовуючи його принципи до різних сфер супільно-політичного або культурного життя. Ми можемо дискутувати про квоти в парламенті, фемінітиви або тривалість декретної відпустки для чоловіків. Але наскільки все це стосується особистих, навіть інтимних, сфер нашого життя? Таких, наприклад, як побачення.
19/10/19 Сестринство: реальність чи феміністичний міф?
Creative Women Space та Гендер в деталях продовжують серію дискусій “Феміністична кава”. Мета ініціативи — підняти та обговорити питання гендерних стереотипів, суспільної нерівності та несправедливості, які існують у нашому суспільстві. 19 жовтня запрошуємо у дружньому колі обговорити тему «Сестринство: реальність чи феміністичний міф?»
14/09/19 Жінки та влада
Creative Women Space та Гендер в деталях продовжують серію дискусій “Феміністична кава”. Мета ініціативи – підняти та обговорити питання гендерних стереотипів, суспільної нерівності та несправедливості, які існують у нашому суспільстві.
03/08/19 Мандрівниці: про жіночі подорожі та стереотипи
Creative Women Space та Гендер в деталях продовжують серію дискусій “Феміністична кава”. Мета ініціативи – підняти та обговорити питання гендерних стереотипів, суспільної нерівності та несправедливості, які існують у нашому суспільстві.
08/06/19 Сексуальність і фемінізм
Creative Women Space та Гендер в деталях продовжують серію дискусій “Феміністична кава”. Мета ініціативи – підняти та обговорити питання гендерних стереотипів, суспільної нерівності та несправедливості, які існують у нашому суспільстві. 8 червня, у суботу, зберемося у дружньому колі, щоб за чашкою кави поговорити про сексуальність і фемінізм. Спробуємо подивитися, яким чином феміністичний рух вплинув на жіночу сексуальність.
11/05/19 Розмова "Фемінізм і християнство"
Creative Women Space та Гендер в деталях продовжують серію дискусій “Феміністична кава”. Мета ініціативи – підняти та обговорити питання гендерних стереотипів, суспільної нерівності та несправедливості, які існують у нашому суспільстві.
11/04/19 Лекція Оксани Кісь «Українки в ГУЛАГу: коли вижити означало перемогти»
Запрошуємо на лекцію докторки історичних наук, дослідниці і президентки Асоціації дослідниць жіночої історії Oksana Kis «Українки в ГУЛАГу: коли вижити означало перемогти». Це остання лекція в рамках виставки Виставка "Безстрашні. Частина І."
06/04/19 Лекція Світлани Оксамитної "Жінки і кар’єра: робити свою чи підтримувати чоловікову?"
Запрошуємо на лекцію докторки соціологічних наук, деканки факультету соцілогії Києво-Могилянської Академії Світлани Оксамитної "Жінки і кар’єра: робити свою чи підтримувати чоловікову?"

Тема Сезону: Наші заходи

Гендер в деталях комунікує зі своїми читачками й читачами не лише онлайн. Час від часу ми також організовуємо події спільно з іншими гендерними й феміністичними організаціями, такими як Creative Women Space, Громадська організація Інсайт. Серед наших останніх проектів – Лекторій від Гендер в деталях та Феміністична кава. Події відбуваються за підтримки Heinrich Böll Stiftung Ukraine.