14 листопада, 2019

Наші заходи

19/10 Сестринство: реальність чи феміністичний міф?
Creative Women Space та Гендер в деталях продовжують серію дискусій “Феміністична кава”. Мета ініціативи — підняти та обговорити питання гендерних стереотипів, суспільної нерівності та несправедливості, які існують у нашому суспільстві. 19 жовтня запрошуємо у дружньому колі обговорити тему «Сестринство: реальність чи феміністичний міф?»
14/09 Жінки та влада
Creative Women Space та Гендер в деталях продовжують серію дискусій “Феміністична кава”. Мета ініціативи – підняти та обговорити питання гендерних стереотипів, суспільної нерівності та несправедливості, які існують у нашому суспільстві.
03/08 Мандрівниці: про жіночі подорожі та стереотипи
Creative Women Space та Гендер в деталях продовжують серію дискусій “Феміністична кава”. Мета ініціативи – підняти та обговорити питання гендерних стереотипів, суспільної нерівності та несправедливості, які існують у нашому суспільстві.
08/06 Сексуальність і фемінізм
Creative Women Space та Гендер в деталях продовжують серію дискусій “Феміністична кава”. Мета ініціативи – підняти та обговорити питання гендерних стереотипів, суспільної нерівності та несправедливості, які існують у нашому суспільстві. 8 червня, у суботу, зберемося у дружньому колі, щоб за чашкою кави поговорити про сексуальність і фемінізм. Спробуємо подивитися, яким чином феміністичний рух вплинув на жіночу сексуальність.
11/05 Розмова "Фемінізм і християнство"
Creative Women Space та Гендер в деталях продовжують серію дискусій “Феміністична кава”. Мета ініціативи – підняти та обговорити питання гендерних стереотипів, суспільної нерівності та несправедливості, які існують у нашому суспільстві.
11/04 Лекція Оксани Кісь «Українки в ГУЛАГу: коли вижити означало перемогти»
Запрошуємо на лекцію докторки історичних наук, дослідниці і президентки Асоціації дослідниць жіночої історії Oksana Kis «Українки в ГУЛАГу: коли вижити означало перемогти». Це остання лекція в рамках виставки Виставка "Безстрашні. Частина І."
06/04 Лекція Світлани Оксамитної "Жінки і кар’єра: робити свою чи підтримувати чоловікову?"
Запрошуємо на лекцію докторки соціологічних наук, деканки факультету соцілогії Києво-Могилянської Академії Світлани Оксамитної "Жінки і кар’єра: робити свою чи підтримувати чоловікову?"
03/04 Лекція Марії Дмитрієвої «Мізогінія суспільна і увнутрішнена»
В рамках Виставка "Безстрашні. Частина І." запрошуємо на лекцію Марія Дмитрієва щоб розібратися, що означає "мізогінія", і як вона впливає на життя жінок.
30/03 Лекція "Український жіночий і феміністичний рух сьогодні"
У рамках Виставка "Безстрашні. Частина І." запрошуємо на лекцію-дискусію Natalia Karbowska, співзасновниці та директорки з розвитку Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women's Fund, «Як виглядає український жіночий і феміністичний рух сьогодні».
27/03 Лекція "Феміністичні тони у портреті 1990-х"
У рамках виставки Виставка "Безстрашні. Частина І." запрошуємо на лекцію літературознавиці, докторки філологічних наук, професорки й дослідниці фемінізму в літературі Tamara Hundorova про те, як в 90-хх в Україну фемінізм прийшов через літературні студії.

Тема Сезону: Наші заходи

Гендер в деталях комунікує зі своїми читачками й читачами не лише онлайн. Час від часу ми також організовуємо події спільно з іншими гендерними й феміністичними організаціями, такими як Creative Women Space, Громадська організація Інсайт. Серед наших останніх проектів – Лекторій від Гендер в деталях та Феміністична кава. Події відбуваються за підтримки Heinrich Böll Stiftung Ukraine.