8 листопада, 2024

Чому нагайка, а не пряник?

30 березня 2017
Тимків Ніна
Дивлячись на те, що відбувається у країні, всередині накипіло чимало. Зокрема, становище жінки, права якої часто-густо є тільки на папері. Окрім цього, вона часто піддається цькуванню через стереотипи мислення, що поширені у суспільстві. Тому дуже важливо провадити боротьбу за права людини в Україні.

До депутатів чи політичних сил, що активно виступають за заборону абортів виникає всього одне питання: " Чому жінок прагнуть змусити народжувати дітей за допомогою батога у вигляді закону про заборону абортів?"
Відкидаю одразу ж морально-релігійні цінності, бо релігія і політика повинні існувати окремо одна від одної.
Релігійна установа, вважаючи аборт великим гріхом, може пропагувати серед своїх вірян про неприпустимість такого вчинку, проте не повинна диктувати це державі. Держава у своїй політиці повинна орієнтуватись на реальні обставини та проблеми усіх громадян: віруючих й не віруючих.
Перша наболіла проблема для громадян України - це економічно-політична ситуація у країні де порушення їхніх прав стало нормою. Звісно, про приріст населення не може бути мови, бо через важке становище важко прогодувати дітей.
Друга проблема - це ситуація у пологових будинках де вражає не тільки рівень корупції, а й часто халатність людей у білих халатах.
Чи часто наші політики, що прикрились морально-релігійними цінностями зауважують, що дитячі майданчики в Україні переважно створені виключно для здорових дітей? Це помічаєш тоді, коли твоє жваве дитя вгамовує свою вільну енергію на майданчику, а повз проходить дитина з ДЦП чи в інвалідному візку й з сумом споглядає на дітей. Ці діти також хочуть розважатись, але про них банально забули.
Власне, проблем, що накопичились у цій країні і зумовлюють низьку народжуваність є чимало. Але ж навіщо дбати про їх вирішення, якщо набагато простіше, прикритись релігійно-моральними цінностями, мастурбуючи на власну благочестивість, й використати нагайку у вигляді закону про заборону абортів для зменшення статистичних даних кількості випадків штучного переривання вагітності.
Шановні, не плекайте ілюзій, поки не будуть вирішені важливі проблеми, що зумовлюють низьку народжуваність у країні - ніяка заборона реально не вплине на кількість зроблених абортів. Ця справа перейде у підпілля й матиме жахливі наслідки.
Жінок потрібно заохочувати до народження дітей, створюючи для цього сприятливі умови, а не змушувати до цього батогом!