18 липня, 2024

Як ми готуємо книжки на EdCamp 2017

22 квітня 2017
Наталія Сліпенко
Активістка, прихильниця інтерсекційного фемінізму. Любителька книжок, котів і кави.

Вже за тиждень почнеться EdCamp 2017 - чудова (не)конференція для вчительок і вчителів з усієї України, про яку на "Гендері в деталях" вже писали. Разом з Дашею Попович ми активно готуємось, щоб вчителькам і вчителям було з нами цікаво. :)

Ми будемо презентувати літературний стенд, де будемо рекомендувати літературу, яка долає стереотипи, говорить про жінок, які досягли успіху, або якимсь іншим чином сприяє досягненню гендерної рівності. Біля нашого стенду можна буде отримати не лише усні поради, а й інформаційні картки про різні книжки з коротким описом і з поясненням, чому, на нашу думку, ці книги варто читати або їм самим, або їхнім ученицям і учням. Ми поговоримо про читання в цілому - як підбирати книжки, особливо для учнівства? На що варто звертати увагу?

Не будемо розкривати усі карти, але українські видавництва з ентузіазмом долучилися до справи, за що їм величезне спасибі. Підтримати EdCamp вже погодилися "Видавництво", "Основи", "Наш формат", "Видавництво Старого Лева" i "КСД".

Побачимось на EdCamp 2017!

Як ми готуємо книжки на EdCamp 2017