'/>
22 квітня, 2024

ПС і веселка

30 квітня 2017
Тимків Ніна
Дивлячись на те, що відбувається у країні, всередині накипіло чимало. Зокрема, становище жінки, права якої часто-густо є тільки на папері. Окрім цього, вона часто піддається цькуванню через стереотипи мислення, що поширені у суспільстві. Тому дуже важливо провадити боротьбу за права людини в Україні.

Після "героїчної битви" за традиційну арку Дружби народів у Києві, пропоную ПС здійснити рейд по всіх дитячих садочках в Україні на рахунок виявлення прихованої пропаганди ЛГБТ, а саме намальованої веселки. Переконана, що у ході такої роботи буде виявлено багато "звірст", вчинених вихователями та керівництвом дошкільних закладів щодо "бідних діток". Зокрема, як "бідних діток" навчали кольорів веселки, а також змушували її малювати на папері. Ба, більше: на стінах закладу зображено велику веселку. Той самий символ прихованої пропаганди.
Також раджу завітати до школи й у різноманітні заклади дитячої творчості, бо ймовірність побачити там веселку досить висока.
Тож потрібне негайне ваше втручання щодо виявлення таких "неподобств".
Якщо серйозно, то смію нагадати ПС, що в Україні ЛГБТ-спільнота і їхня символіка не заборонені законом. Тому вони мають повне право розклеювати свою символіку у громадських місцях чи влада перефарбовувати певні культурні об'єкти у ці кольори.