18 червня, 2024

У Києві пройшов перший захід у межах проекту "Успіх кожної жінки: Розпочни свій бізнес вже сьогодні!"

22 травня 2018
Лілія Антонюк
Сфери: права людини, побудова суспільства рівних прав та можливостей, "розумна" демократія

19 травня 2018 у Києві відбулась перша подія у межах проекту «Успіх кожної жінки: Розпочни свій бізнес вже сьогодні!» - лекція-практикум від Ірини Рубіс та Вікторії Пархоменко. Проект продовжується - наступна зустріч - 30 червня.


Ірина Рубіс - керівниця незалежного бізнес/медіа бюро еkonomika+ – поділилась своїми порадами щодо ведення бізнесу та зазначила, зокрема, що для успіху необхідно знайти те, що підніматиме щоранку та примушуватиме закривати очі на втому та невдачі, а помилок не буває - бувають уроки. Також вона підкреслила важливість планування (failing to plan is planning to fail) та відмови від перфекціонізму (краще завдання виконані, аніж ідеальні: якщо Ви повністю задоволені своїм продуктом, значить Ви запізнилися із його запуском).


У свою чергу, Вікторія Пархоменко - успішна українська гастроекспертка та рестораторка – звернула увагу на важливість саморозвитку та внутрішньої і зовнішньої гармонії. Більше того, Вікторія розповіла про концепцію усвідомленого підходу до вибору партнерів при веденні підприємницької діяльності та акцентувала, що партнер для бізнесу - це як партнер для шлюбу: при його виборі потрібно одразу подумати, як Ви будете розходитися. У той же час, потрібно дбати про людей, з якими Ви працюєте, і не працювати із тими, хто не розділяє Вашого бачення.


Лейтмотивом заходу став вислів «Ваш успіх там, де Ваш талант», що передбачає заклик займатись тим, що приносить Вам задоволення. Участь у лекції-практикумі взяло майже 200 активних та цілеспрямованих жінок, які мали бажання дізнатися більше про ведення підприємницької діяльності, започаткування власної справи та «секрети успіху» підприємниць, що власними силами побудували свій бізнес.


Нагадаємо, що проект реалізується ГО «Жіноча Ліга» за підтримки Київської міської державної адміністрації, медичної клініки «ilaya», Київського міського центру зайнятості, інформаційного ресурсу WOMO та кавової компанії «ValeoRossi». Наступні події у межах проекту відбулись 2 червня 2018 за участі Дениса та Тетяни Суховій (засновників пекарні «Chef Bakery» та проекту «Denys Suhoviy Bakery School»), а також Світлани Івахової (власниці бренду кави «ISLA»). Для більш детальної інформації звертайтесь за тел. +380 44 599 5988, або пишіть на електронну адресу info@womensleague.org.ua. Не бійтесь бути успішними!


https://www.facebook.com/womensleague.org.ua/ http://womensleague.org.ua/

У Києві пройшов перший захід у межах проекту "Успіх кожної жінки: Розпочни свій бізнес вже сьогодні!"