22 травня, 2024

Фонди

24 червня 2018
Поширити в Telegram
3978

Міжнародний благодійний фонд "Український жіночий фонд"

Український жіночий фонд – міжнародна благодійна організація, заснована 2000 року. Надають фінансову, інформаційну і консультативну допомогу організаціям громадянського суспільства (ОГС) з України, Молдови і Білорусі. УЖФ є членом Міжнародної мережі жіночих фондів та Форуму благодійників України. Прагнуть допомогти ОГС, зокрема жіночим, відігравати активну роль у процесах розбудови демократичного суспільства, яке забезпечує рівність, справедливість та реалізацію людських прав шляхом підтримки громадянського суспільства через надання фінансових можливостей.

Національний демократичний інститут міжнародних справ в Україні

Національний демократичний інститут є неприбутковою, неурядовою організацією, яка підтримує демократичні інститути та практики в усіх регіонах світу більше трьох десятиліть. З моменту свого заснування в 1983 році НДІ та їхні регіональні партнери працювали над створенням та зміцненням політичних та громадських організацій, забезпечення виборів та сприяння участі громадян, відкритості та підзвітності уряду.

Представництво Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні

З квітня 2008 року Представництво Фонду імені Гайнріха Бьолля розпочало свою роботу в Україні, в місті Києві. До пріоритетів роботи Представництва в Україні належать: сприяння демократії та зміцнення громадянського суспільства, політична освіта для громадян, раціональне використання енергії та захист клімату, статева рівність та гендерна демократія, захист прав людини. Свої цілі фонд досягає шляхом проведення публічних дискусій, конференцій, семінарів, круглих столів, тренінгів, дебатів тощо, а також через підтримку громадських ініціатив.

Rosa Luxemburg Stiftung в Україні

Неприбуткова громадська організація Rosa Luxemburg Stiftung (RLS) займається політичною просвітою, фінансується з державних коштів, близька до партії DIE LINKE (Ліва) Федеративної республіки Німеччини та веде активну міжнародну діяльність. RLS підтримує традиції світового робітничого та жіночого рухів, антифашизму та руху за мир. RLS виступає за ідеї демократичного соціалізму.

Фонд імені Фрідріха Еберта в Україні 

Фонд ім. Фрідріха Еберта є найбільшим і найстарішим політичним фондом Німеччини. Фонд поділяє цінності соціальної демократії і бере активну участь у поширенні політики свободи, солідарності та соціальної справедливості в усьому світі. Робота Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні концентрується на чотирьох основних сферах, які мають втілювати цінності соціальної демократії в український суспільно-політичний контекст: зниження ступеня соціальної нерівності, стала економічна політика, зміцнення демократичної правової держави, принцип кооперативної безпеки у Європі.

Фонд народонаселення ООН в Україні

ФН ООН почав свою роботу в Україні в 1997 році із реалізації окремих проектів в галузі репродуктивного здоров'я та планування сім'ї. Перша Програма допомоги України реалізовувалась із 2006 року у співпраці із урядом України та неурядовими організаціями. Починаючи із 2012 року ФН ООН реалізовує другу Програму допомоги України, яка зосереджена на трьох взаємопов'язаних сферах: репродуктивне здоров'я, населення та розвиток, гендерна рівність.
 

24 червня 2018
Поширити в Telegram
3978
Репліки Спільноти
Реплік ще немає, Ваша репліка може бути першою