26 вересня, 2020
Люди репліки
За прізвищем
За родом занять
aaa HR manager student ui ux design Webmaster Історикиня, феміністка авторка Авторка, перекладачка активист, фотограф, фотожурналист антикорупційна діяльність Бізнес-аналітик Безробітний блогерка і читачка Блогерка, феміністка бухгалтерка В декретній відпустці веб-дизайнерка викладацька діяльність в галузі права викладачка гендерна експертка голова ГО голова ГО , педагогиня громадська активістка Громадський діяч Громадсько-політична діячка, основне місце роботи-керівник прес-центру УНІАН демократизація і права людини дизайнерка докторка соціологічних наук, гендерна дослідниця дослідник дослідниця економістка журналістка журналістка, екскурсовод-перекладачка журналістка, Центр інформації про права людини исследовательница колумністка комунікації консультанка з питань поводження з ТПВ Консультантка з експорту координаторка програми літературознавиця ЛГБТ-активіст ЛГБТІК-активіст, фемініст, філолог ЛГБТІК-активістка мистецтвознавиця науковець освіта, наука перекладачка Перекладачка, ілюстраторка Письменниця, перекладачка Поетеса політологиня права лгбт правозахисниця правозахисниця, юристка працюю з молоддю програмістка психологія, фемінізм психологиня радикальна феміністка редакторка соціологиня Спеціаліст з комунікацій, про-фемініст. спеціалістка з маркетингу, контент-райтерка студентка студентка, історикиня Студентка, блогерка, феміністка фізіолог філологиня філософія, аналітика, програмування Філософія, література. філософиня феміністка феміністка, блогерка фрілансер школярка юристка
Ірина Кононова
Про довіру, повагу, творчість
Ольга Костіна
Про досвід участі у заходах, спостереження життєвих ситуацій
Вікторія Кравченко
Я займаюся кількома справами: експортом, міжкультурними комунікаціями, особистим консультуванням. Багато спілкуюся з людьми в різних сферах. Мені цікава роль жінки у суспільстві, її самоцінність.
Мирослава Крапива
Психологиня, феміністка, історикиня. Цікавлюся проблемами гендеру
Оксана Кузьменко
Співзасновниця НУО "Гроно ініціатив" у місті Тернополі: https://www.facebook.com/clusterofinitiatives/. Розповідаю людям про значення слів "мізогонія", "самовинуватинг", "жирошельмування", "ґендер" та "ейджизм".
Кароліна Куліш
На рахунок блогу ще не впевнена, що хочу вести, але дуже цікаво знайомитись зі статтями інших блогерів.
Дарія Кульчицька
Голова Львівської ГО "Ліга жінок виборців 50/50 ", педагогиня. Займаюсь просвітою , вивчаю та поширюю теорію ґендерної рівності, філософію толерантності, рівних прав і можливостей жінок і чоловіків.
Ніна Купенда
Правозахисниця, активістка, співзасновниця ініціативи для ЛГБТКІ+ людей з інвалідністю "Queer&Disabled". Багато подорожую з рюкзаком по Європі, сортую сміття, виступаю за права тварин та хочу, щоб світ став більш затишним місцем для всіх.
Анастасія Лапатіна
З 15 років я живу і навчаюсь у Канаді. Я вивчаю міжнародні відносини та економіку, й сподіваюсь працювити в сфері журналістики та медіа в майбутньому. Пишу про політику й комментую новини.
Анна Лигіна
Феміністка, авторка публіцистичних текстів і художніх оповідань, перекладачка. Мовчання є різним. Є самоцінне мовчання згоди й розуміння. Є тиша спокою. А є мовчання страху й несвободи - непроникне, перенасичене, в'язке від несказаного. Я боюся такого мовчання. Я шукаю слів.
Серёжа Лукашенко
 Мене дуже хвилює проблема дискримінації, зокрема і за гендерною ознакою, тощо в усіх сферах життя.
Дарина Мізіна
Сексуальна освіта, фемінізм, толерантність, інклюзія, бодіпозитив
Катерина Маденс
Дуже часто спостерігаю сексистські вислови з боку політиків та в рекламі. Це дуже обурює мене, я пишу про це, але більшість жінок не розуміють в чому проблема :(
Ніна Максимова
Маленька феміністочка в мені останнім часом крєпчає і росте. Думаю, то пов'язано з масою ситуацій в житті, які викликають обурення і бажання шукати відповіді. Тому я тут.
Юлія Мартова
Є багато речей, які здивували мене в Індії: від слів завідувача директора школи: «Вони ж просто дівчата, нема сенсу їх вчити», до таксі з надписом на задньому склі «This taxi respects women». Моя мета полягає у висвітленні консерватизму поглядів, що примусово патріархатом стримують рух до рівного і вільного суспільства в Індії. Тільки безжалісно ламаючи подібний спосіб життя, уявлення та звичні практики можна досягти змін.
Євгенія Марченко
Писати я на жаль не вмію, але я стежу за всіма вашими статтями. Можу запропонувати допомогу в плані дизайну, виготовлення якоїсь рекламної продукції, все що може допомогти поширювати важливу інформацію.
Репліки з приводу гендерної дискримінації
Галина Михайлова
Журналістка з Харкова. Цікавлюсь питаннями екології, гендеру та програмування. Місце жінки всюди і треба про це говорити!
Ірина Ніколайчук
Аспірантка Національного університету «Києво-Могилянська академія» (спеціальність — порівняльне літературознавство), лекторка літературних курсів Культурного проекту, учасниця проекту «Якими нас прагнете: фемінізм в українській літературі», авторка рецензій, оглядів та аналітичних статей про літературу і не лише. В репліках писатиму головно про реалізацію феміністичних ідей у літературі та інших видах мистецтва.
Тимків Ніна
Дивлячись на те, що відбувається у країні, всередині накипіло чимало. Зокрема, становище жінки, права якої часто-густо є тільки на папері. Окрім цього, вона часто піддається цькуванню через стереотипи мислення, що поширені у суспільстві. Тому дуже важливо провадити боротьбу за права людини в Україні.
Віталій Нечеса
Українець, націоналіст, радикал та екстреміст :)
Марія Обиденна
Прозаїк, перекладач англійської мови, автор есе. 15 років працюю перекладачкою та авторкою науково-популярних та публіцистичних статей, в т.ч. на англійській мові. Авторські курси: «Як писати есе без зайвих зусиль» та «Тексти в епоху цифрових технологій». Автор книги "Жанр Есе. Як писати есе на різні теми" (видавництво "Український письменник", м. Київ). Мета ведення власного блогу - інформування жінок про суспільно-політичні події у світі.
Катерина Олексенко
Я займаюсь тревел журналістикою, фотографією та фріланс райтингом. Багато подорожую Україною та світом, знімаю відео та спілкуюсь із людьми різних статусів та переконань. Писатиму про власний досвід гендерних стосунків усюди, де буваю, а також короткі історії людей, спостереження до теми. Маю свій блог ambledone.wordpress.com та співпрацюю із rupeta.com. Освіту журналіста здобула у Чернівцях, працювала у сфері PR та проектного менеджменту.
Євгенія Оснач
За освітою я соціолог, цікавлюсь дослідженнями у галузі соціології кіно, за фахом пишу про медійні виміри української ідентичності. Гендерні студії та тема прав людини - один з напрямків, які є ціннісно та змістовно важливими особисто для мене сьогодні. Але в цій темі я швидше учениця, ніж профі, тому прагну відшукувати цікаве і ділитись ним зі світом однодумців. Планую писати про розмаїття питань - від репрезентаціїї українців у світовому кіно до ролі чоловіків у феміністичному русі, і навіть більше.
Марія Панасюк
Студіюю культурологію у одному з українських вишів. Веду блог, присвячений проблематиці ґендеру та релігійного фундаменталізму, що його оскаржує, репрезентації у суспільстві жінок та ЛГБТК+. Окрім цього, активно слідкую за літературним процесом в Україні. Досліджую його на феміністичність оптики та європейську спрямованість.
Я є кандидатом політичних наук (з 2004 р.) та спеціалізуюсь на проблематиці політико-соціальної конфліктності, а також питаннях національної та міжнародної безпеки. Маю значний досвід (більше 10 років) практичної науково-аналітичної і консультативної роботи у профільних державних науково-дослідницьких інституціях (при ГШ ЗСУ, РНБО, МЗС, МВС). З жовтня 2018 р. є докторантом кафедри соціальних структур та соціальних відносин факультету соціології Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Тема докторського дослідження з соціології: «Приватизація насильства як виклик легітимації сучасного суспільства». Кандидатська дисертація з політології була виконана за темою «Європейська політична інтеграція в сучасній цивілізаційній системі» і успішно захищена у 2004 році. Є автором більше 100 наукових та аналітичних публікацій, в т.ч. у рецензованих виданнях України та інших країн.
Юлія Попова
Вивчаю міське планування, особливо цікавлюся нерівностями у місті та емансипацією уразливих груп
Вероніка Пугач
Я цікавлюся філософією, фемінізмом та правами ЛГБТ+ спільноти. Закінчила бакалаврат на філософському факультеті КНУ ім. Тараса Шевченка у 2018 році, цього року подаватиму заяви на магістерські програми з філософії. Мені хотілося б поширювати ідеї гендерної рівності, толерантного ставлення до інших та можливостей поєднання фемінізму з сімейним життям. На противагу більшості філософів та філософинь, яких цікавить фемінізм, для мене ближчою є не французька філософія 20 століття, а аналітична філософія. Я хочу спробувати довести, що фемінізм, який базується не на плюралізмі та революції, а на єдиній сутності та поступовому русі вперед, також можливий. Іншими словами, мене цікавить можливість фемінізму з легким ухилом до правих, але і з безперечним визнанням лівих.
Юлія Пустовіт
Інтерсекс, інтерсекс-активістка, культуролог, керівниця організації ГО «Egalite Intersex Ukraine»