26 квітня, 2024
Люди репліки
За прізвищем
За родом занять
aaa HR manager student ui ux design Історикиня, феміністка авторка Авторка, перекладачка активист, фотограф, фотожурналист антикорупційна діяльність Бізнес-аналітик Безробітний блогерка і читачка Блогерка, феміністка бухгалтерка В декретній відпустці веб-дизайнерка викладацька діяльність в галузі права викладачка гендерна експертка голова ГО голова ГО , педагогиня громадська активістка Громадський діяч Громадсько-політична діячка, основне місце роботи-керівник прес-центру УНІАН демократизація і права людини дизайнерка докторка соціологічних наук, гендерна дослідниця дослідник дослідниця економістка журналістка журналістка, екскурсовод-перекладачка журналістка, літераторка, майстриня журналістка, Центр інформації про права людини исследовательница колумністка комунікації консультанка з питань поводження з ТПВ Консультантка з експорту координаторка програми літературознавиця ЛГБТ-активіст ЛГБТІК-активіст, фемініст, філолог ЛГБТІК-активістка мистецтвознавиця науковець освіта, наука перекладачка Перекладачка, ілюстраторка Письменниця, перекладачка Поетеса політологиня Політологиня, громадська активістка, правозахисниця права лгбт правозахисниця правозахисниця, юристка працюю з молоддю програмістка психологія, фемінізм психологиня радикальна феміністка редакторка соціологиня Спеціаліст з комунікацій, про-фемініст. спеціалістка з маркетингу, контент-райтерка студентка студентка, історикиня Студентка, блогерка, феміністка фізіолог філологиня філософія, аналітика, програмування Філософія, література. філософиня феміністка феміністка, блогерка фрілансер школярка юристка
Віта Войтович
Люблю думати і ділитися.
Мілана Волошина
Фемінізм мене почав дуже цікавити приблизно 5 років тому. Моя мама зростила нас із братом без батька, тому із самого дитинства мене привчали бути сильною і ні на кого не покладатися. Ставши допослішою, почала розуміти, що мамина позиція з приводу невиплати аліментів, нашої освіти та майбутнього була суто принциповою: «Мені не потрібна допомога чоловіка в тому, щоб забезпечити вам майбутнє». - казала вона. Поступивши в університет я зіткнулася з неприхованими проявами сексизму зі сторони як викладачів так і студентів. Ми вчилися на майбутніх політиків та держслужбовців, а насмішливе та упереджене відношення було скрізь. Дівчатам викладачі (як чоловіки так і жінки) відкрито говорили наступне: «Ти занадто тупа для цього, нащо ти узагалі поступала сюди?», «Дівчата, ви краще пийте каву, за вас ТАМ є кому працювати», «Ти занадто емоційно себе ведеш, таким дурепа тяжко знайти собі роботу» і тому подібне. Я почала досліджувати фемінізм, його історію, різноманіття в релігіях, шукати однодумців, пильніше стежити за проявами сексизму як у межах своєї сім‘ї, так і на роботі і в університеті. Мене вразило те, наскільки часто я почала зтикатися з проблемами гендерної нерівності, з питанням справедливості, зі ставленням до жінок. З моменту закінчення університету минуло два роки, я й наразі продовжую підіймати актуальні теми у колі своєї родини та друзів, отримуючи нерозуміння та несприйняття з їхньої сторони. Але я всім сердцем відчуваю, що моя боротьба тільки починається.
Марта Гавришко
Досліджую і розповідаю гендерні історії
Галина Герасим
Пишу про секс, смерть і любов
Вікторія Глоба
Я радикальна феміністка. За фахом програмістка, майже 20 років – представниця "чоловічої" професії, була довгий час керівницею в переважно чоловічому колективі. Цікавлять практики подолання дискримінації на робочому місці, також побутове насильство, та в принципі вся тематика, що на порядку денному фемінізму.
Ірина Головатенко
Коротко про себе: -член неурядової організації лідери жіночої думки Украіна-ЄС, реалізація проекту Жінки в політиці UA-EU, -керівниця прес-центру Інформаційного Агентства «УНІАН»; - учасниця внутріпартійних праймеріз- претендентка у кандидати на пост президента України - співорганізотор та керівник громадської ініціативи « Перша Муніципальна Школа ОСББ»; - автор та керівник першого жіночого Клубу Позитиву «Дівчата»; - координатор та викладач районної (Солом’янський) громадської ініціативи «Школа комп’ютерної грамотності для пенсіонерів «Від кнопки ВКЛ до смартфона»; - співорганізатор та активний учасник першого в Україні патріотично-виховного проекту для підлітків та молоді «Школа виживання», присвяченого 20-річчю створення ВМС України, з головною метою - виховання сильними тілом та духом справжніх українських патріотів ( березень-квітень 2012 р., АР Крим, с. Перевальне); - член ініціативної групи -представник громади Києва у питаннях боротьби киян за якісну роз"язку на Шулявці.
Світ змінюється, руйнуються стереотипи та зникають «правила»... Впевнена, що потенціал українських жінок у всіх сферах величезний і він має бути розкритий, а тому важливо комунікувати, ділитися досвідом і надихати одна одну)
Люблю ставити цілі та досягати їх. Маю сильний характер - для мене не складає проблеми створювати конкуренцію чоловікам у будь-яких питаннях. Не поділяю захоплення/заняття /діяльність на чоловічі та жіночі. Проте розумію, що не всі мають такі риси як у мене і, що наше суспільство має багато стереотипів, щодо ролі жінки, та проблем з правами жінок.
Марія Гумецька
Кетлінмораністка, кетлінморанізую.
Валерія Діденко
Журналістка, культурологиня, авторка. Працюю з темами сексуальності та тілесності. Підтримую гендерну рівність. Феміністка.
Селищева Дарія
Намагаюся робити та розповсюджувати висновки з тези про те, що мислення є єдиним критерієм присутності людскості у тих чи інших діях. Одна з найцікавіших для мене тем - проблема гендеру. Хоча жіночність як така також є одним із найінтимніших та найсильніших для мене питань.
Лідія Демченко
З дитинства помічала сексизм, об’єктивацію і патріархальні «традиційні цінності», тільки назви цих понять дізналась значно пізніше) Права ЛГБТК+ вважаю невід’ємними від фундаментальних прав людини.
Марія Дмитрієва
https://genderindetail.org.ua/library/authors/mariya-dmitrieva.html
Анна Довгопол
Фемінізмом та гендерними питаннями цікавлюся все своє свідоме життя і хочу розказати про це іншим. Вірю в освіту як в потужний інструмент змін. Давно мріяла про науково-популярний сайт українською мовою про гендерні питання, який можна наповнювати разом, і який би об'єднував зацікавлених людей. Особливо цікавлюся питаннями сексуальності та ідентичності.
Анастасія-Єва Крістель Домані
Народилась в Києві 1 лютого 1979 року. Незаміжня. Маю дитину Трансгендерна жінка, автор проекту "T-Woman Україна" - асоціація трансгендерних жінок. В 2010-2015 рр. - Голова Фонду "Усі ми - Жінки!", фотомодель, громадська активістка
Оксана Дутчак
Основний фокус гендерних питань, який мене цікавить - це гендерна нерівність на перетині капіталізму і патріархату (питання репродуктивної і продуктивної праці, структурної соціально-економічної нерівності).
Любов Жарова
економічні аспекти гендерних проблем, особисті спостереження та досвід, проблеми гендерного виховання дітей в українському суспільстві
Пишу і буду писати про натхнення. Жінка - вона черпає натхнення з будь-якої шпаринки. Це не робот, що має сидіти в чотирьох стінах. Це - особистість, що змінює світ!
Юлія Заплавна
Дискримінація в освіті, економічна нерівність, ЛГБТІК+, фемінізм, права людини.
Тамара Злобіна
2016 рік запам'ятався мені великою кількістю гендерних скандалів. Це і добре, і зле. Зле, що сексизм існує, добре - що усе більше людей критично ставиться до цього явища і готові публічно про це говорити. У блогах на "Гендер в деталях" мені б хотілось більше міркувати про актуальні події, ділитись спостереженнями і знахідками. І щоб усе це не губилось, як у бездонній стрічці фейсбуку, а створювало видиме та стабільне поле обміну та взаємодії. Щоб відчувати, що разом ми - сила.
хочу написати коментар під матеріалом сайту: https://genderindetail.org.ua/season-topic/genderne-nasilstvo/nasilstvo-yake-zavedeno-ne-pomichati-v-ukrainskiy-literaturi-134073.html
Дарія Кінзер
За все хороше і проти всього поганого
Юлія Кабанець
Займаюсь громадською діяльністю, волонтерством, організаторка проектів з неформальної освіти для молоді, учасниця міжнародних молодіжних обмінів і волонтерських проектів. Випускниця Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка. Цікавлюсь тематикою гендерної рівності та її забезпечення в українському суспільстві, рухом ЛГБТ+, а також сексуальною освітою. Як внутрішньо переміщену особу мене цікавить становище жінок-мігранток в Україні та світі.
Дмитро Калінін
Права людини для ЛГБТ+, гендерна (не)рівність.
Анна Калугер
Історикиня мистецтва, студентка КНУ імені Тараса Шевченка, вивчаю акторську майстерність і режисуру театру в Національному центрі театральних мистецтв імені Леся Курбаса.
Олена Каньдя
Я дуже довго вчилася у системі академічної освіти, часто витрачаючи неймовірну кількість сил, пишучи про те, що вимагалося у завданні. Тепер же - збираюся писати виключно про те, що мені близьке і має суспільну вагу. Вважаю цей ресурс одним з каналів трансляції таких текстів, а тему гендерної рівності - достойною для спрямування часу та зусиль.
Тетяна Капленко
Планую читати та дивитися))
Список популярних тегів