24 вересня, 2020
Люди репліки
За прізвищем
За родом занять
aaa HR manager student ui ux design Webmaster Історикиня, феміністка авторка Авторка, перекладачка активист, фотограф, фотожурналист антикорупційна діяльність Бізнес-аналітик Безробітний блогерка і читачка Блогерка, феміністка бухгалтерка В декретній відпустці веб-дизайнерка викладацька діяльність в галузі права викладачка гендерна експертка голова ГО голова ГО , педагогиня громадська активістка Громадський діяч Громадсько-політична діячка, основне місце роботи-керівник прес-центру УНІАН демократизація і права людини дизайнерка докторка соціологічних наук, гендерна дослідниця дослідник дослідниця економістка журналістка журналістка, екскурсовод-перекладачка журналістка, Центр інформації про права людини исследовательница колумністка комунікації консультанка з питань поводження з ТПВ Консультантка з експорту координаторка програми літературознавиця ЛГБТ-активіст ЛГБТІК-активіст, фемініст, філолог ЛГБТІК-активістка мистецтвознавиця науковець освіта, наука перекладачка Перекладачка, ілюстраторка Письменниця, перекладачка Поетеса політологиня права лгбт правозахисниця правозахисниця, юристка працюю з молоддю програмістка психологія, фемінізм психологиня радикальна феміністка редакторка соціологиня Спеціаліст з комунікацій, про-фемініст. спеціалістка з маркетингу, контент-райтерка студентка студентка, історикиня Студентка, блогерка, феміністка фізіолог філологиня філософія, аналітика, програмування Філософія, література. філософиня феміністка феміністка, блогерка фрілансер школярка юристка
Olga Kurnaya
Я викладачка філософії і логіки та мати двох дітей. Для мене фемінізм та боротьба за гендерну рівність - прояв загальної боротьби за права людини. В цьому контексті мені найбільш цікаві три теми: прояви гендерної дискримінації, стереотипів у повсякденному житті, в звичних, традиційних ситуаціях. Друга - можливості для повноцінної реалізації жінки в українському суспільтві і як матері і як спеціалістки. І третя - зворотній сексизм щодо чоловіків, як фактор ускладнення становлення прав жінок.
Мілана Волошина
Фемінізм мене почав дуже цікавити приблизно 5 років тому. Моя мама зростила нас із братом без батька, тому із самого дитинства мене привчали бути сильною і ні на кого не покладатися. Ставши допослішою, почала розуміти, що мамина позиція з приводу невиплати аліментів, нашої освіти та майбутнього була суто принциповою: «Мені не потрібна допомога чоловіка в тому, щоб забезпечити вам майбутнє». - казала вона. Поступивши в університет я зіткнулася з неприхованими проявами сексизму зі сторони як викладачів так і студентів. Ми вчилися на майбутніх політиків та держслужбовців, а насмішливе та упереджене відношення було скрізь. Дівчатам викладачі (як чоловіки так і жінки) відкрито говорили наступне: «Ти занадто тупа для цього, нащо ти узагалі поступала сюди?», «Дівчата, ви краще пийте каву, за вас ТАМ є кому працювати», «Ти занадто емоційно себе ведеш, таким дурепа тяжко знайти собі роботу» і тому подібне. Я почала досліджувати фемінізм, його історію, різноманіття в релігіях, шукати однодумців, пильніше стежити за проявами сексизму як у межах своєї сім‘ї, так і на роботі і в університеті. Мене вразило те, наскільки часто я почала зтикатися з проблемами гендерної нерівності, з питанням справедливості, зі ставленням до жінок. З моменту закінчення університету минуло два роки, я й наразі продовжую підіймати актуальні теми у колі своєї родини та друзів, отримуючи нерозуміння та несприйняття з їхньої сторони. Але я всім сердцем відчуваю, що моя боротьба тільки починається.
Репліки з приводу гендерної дискримінації