25 червня, 2024

Планування заходів реагування на COVID-19: настанови для координаційних груп з питань гендерно зумовленого насильства (ГЗН)

22 листопада 2020
Поширити в Telegram
1080
Завантажити у форматі: PDF (1 МБ)

У виданні представлений перелік рекомендацій щодо організації та проведення заходів координаційними групами з питань гендерно зумовленого насильства під час карантиних обмежень у зв'язку з COVID-19. Описані ролі координаційної групи; партисипатичний процес; корисні дані для використання у процесі планування; ключові аспекти, які необхідно врховувати при плануванні та аналізі заходів реагування та інші питання. Видання корисне проектим менеджерам та організаторам заходів щодо допомги при гендерно зумовленому насиллі.

План реагування в умовах надзвичайних ситуацій, кажучи простіше, – це опис можливостей та підходів гуманітарного партнера до задоволення нагальних потреб постраждалих громад на ранніх етапах надзвичайної ситуації. Планування заходів реагування в умовах надзвичайних ситуацій – це інструмент для передбачення та вирішення проблем, які зазвичай виникають під час надання гуманітарної допомоги.

Планування заходів реагування COVID-19: настанови для координаціоних груп з питань гендерно зумовленного насильства / Gender-Based ViolenceAoR. Global Protection Cluster. –[Б.м.], 2020. – Мова укр. – 8 ст.

22 листопада 2020
Поширити в Telegram
1080
Завантажити у форматі: PDF (1 МБ)
Репліки Спільноти
Реплік ще немає, Ваша репліка може бути першою