22 лютого, 2019

Роз'яснення для зацікавлених фахівців щодо змін у кримінальному законодавстві

4 лютого 2019
Завантажити у форматі: PDF (2,5 МБ)

Роз'яснення для зацікавлених фахівців щодо змін у кримінальному законодавстві у зв'язку із прийняттям Закону України "Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України з метою реалізації положень Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами" та дотичних актів.

Автор: Хавронюк Микола Іванович, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, професор кафедри кримінального та кримінального процесуального права Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Публікація та підготовка даного видання фінансовані Посольством Великої Британії в Україні в рамках програми "Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні", яка здійснюється Фондом ООН в галузі народонаселення (UNFPA) у співпраці з Міністерством соціальної політики України. 

Матеріали та висновки, викладені в цій публікації, можуть не збігатися з офіційною позицією уряду Великої Британії та UNFPA.

4 лютого 2019
Завантажити у форматі: PDF (2,5 МБ)
Репліки Спільноти
Реплік ще немає, Ваша репліка може бути першою
Матеріали по темі
Гендерні перетворення в Україні
Програма Рівних Можливостей ПРООН презентує звіт за результатами чергового, третього, аналітичного дослідження гендерних проблем українського суспільства. Метою цього дослідження є оцінка стану гендерних відносин в Україні, формулювання актуальних гендерних проблем та розробка пропозицій щодо їхнього вирішення.