16 липня, 2024

Тематичні видання

Звіт про гендерний аналіз результатів Всеукраїнського опитування щодо дотримання прав ВПО
Опитування проводилося Українським інститутом соціальних досліджень ім. Олександра Яременка з 27 вересня по 24 жовтня 2017 року в 24-х областях України та м. Києві. Всього опитано 2002 респонденти. Стандартні відхилення при достовірних 95 відсотках і співвідношенні змінних від 0,1 : 0,9 до 0,5 : 0,5 становлять 1,34 – 2,24 відсотка. Метод отримання інформації: індивідуальне інтерв’ю «віч-на-віч».
Український шлях до гендерної рівності: Збірник матеріалів по проекту. Частина 2
«Український шлях до ґендерної рівності» — таку назву має проект, розроблений і втілений Харківською жіночою організацією «Крона» протягом 2006-2007 років
Український шлях до гендерної рівності: Збірник матеріалів по проекту
«Український шлях до ґендерної рівності» — таку назву має програма, розроблена і втілена Харківською жіночою організацією «Крона» протягом 2006 року. Це була велика й важка, але надзвичайно плідна робота з українськими громадськими організаціями, освітянами, вченими-дослідниками, держслужбовцями та представниками влади.
Методичний посібник «Гендерна політика в Україні»
Посібник для державних службовців, представників органів місцевого самоврядування та ЗМІ.
Гендерна політика в Україні. Методичний посібник для державних службовців, представників органів місцевого самоврядування та ЗМІ
Методичний посібник «Гендерна політика в Україні» видано для державних службовців, представників органів місцевого самоврядування та ЗМІ на підтримку Обласної програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у Харківській області на період до 2010 року.
Гендерні теорії, гендерні практики: налагоджуючи мости
Збірник доповідей Міжнародної науково-практичної конференції (Харків, 13-14 жовтня 2008 року).
Гендерні проблеми очима студентства: Аналітична доповідь
Соціологічне дослідження «Студенти та студентки про проблеми гендерної рівності» – це перший великий дослідницько-аналітичний проект організації "Крона" вже як гендерного інформаційно-аналітичного центру.
Гендерні перетворення в Україні: осмислюючи стратегію і тактику
Збірник доповідей Міжнародної науково-практичної конференції «Гендерні перетворення в Україні: осмислюючи стратегію і тактику». 
Гендерний погляд - 2
Посібник для журналістів-практиків.У посібнику на конкретних прикладах розглянуто весь спектр типових журналістських помилок, пов’язаних із гендерними аспектами й вельми поширених у практиці вітчизняних мас-медіа. Цей посібник буде корисним як для студентів, що тільки-но почали вивчати журналістику, так і для досвідчених журналісток / журналістів, передусім із друкованих видань та інтернет-ЗМІ. Переконані, що не менш цікавим він буде також для керівників / керівниць українських з ...
Гендерний погляд
Посібник для журналістів-практиків.