21 вересня, 2019

8 листопада в Києві дискутуватимуть про корупцію очима чоловіків і жінок

6 листопада 2018
677
8 листопада в Києві Програма Розвитку ООН (ПРООН) організовують панельну дискусію і презентаціяю дослідження «Корупція очима чоловіків і жінок». Про місце події відібраним учасникам та учасницям повідомлять окремо. Зареєтруватися можна тут.

8 листопада в Києві дискутуватимуть про корупцію очима чоловіків і жінок

Корупція залишається однією з головних перешкод розвитку, що стримує економічний та соціальний прогрес, знижує прозорість урядування та ефективність реформ. Дослідження того, як корупція впливає на чоловіків і жінок є важливим для вдосконалення державної політики та забезпечення сталого розвитку.

Програма розвитку Організації Об'єднаних Націй (ПРООН) в Україні вивчила, як жінки і чоловіки сприймають корупцію та як вона впливає на їхнє життя, щоб знайти шляхи ефективного сприяння ґендерній рівності, розширення можливостей жінок та запобігання корупції.

Під час панельної дискусії представники/-ці влади, громадянського суспільства, міжнародних організацій та ЗМІ обговорять, як чоловіки й жінки бачать та зазнають корупції в Україні, і винесуть рекомендації щодо інтеграції ґендерного аспекту в боротьбу з корупцією.

Захід відбудеться 8 листопада, із 15:00 до 18:00. Місце події повідомлять відібраним учасникам та учасницям. 

Контакти: +380 93 579 0089 або [email protected]

6 листопада 2018
Репліки Спільноти
Реплік ще немає, Ваша репліка може бути першою