19 травня, 2024

ФЕСТИВАЛЬ АМЕРИКАНСЬКОГО КІНО «НЕЗАЛЕЖНІСТЬ» ВІДБУДЕТЬСЯ 13-19 ТРАВНЯ У КИЄВІ

11 травня 2021
Поширити в Telegram
708

13 травня Фестиваль американського кіно "Незалежність" відкриється у кінотеатрі "Жовтень" і запрошує глядачів на великому екрані подивитись ретельно відібрану добірку американських художніх та документальних фільмів, взяти участь у дискусіях та поспілкуватись на актуальні теми. Всі фільми демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами. 

Фестиваль проходить за підтримки Посольства США в Україні.

ПРОГРАМА

У художній програмі - нещодавно відзначені «Оскаром» Звук Металу (Sound of Metal) – за найкращий саунд-дизайн та монтаж, та фільм Мінарі (Minari) – за найкращу жіночу роль другого плану.

Глядачів також чекають документальні стрічки про історію хіп-хоп стилю, видатний культурний центр Нью-Йорку, табір для людей з особливими потребами, нетиповий притулок для літніх людей у Флориді та інші.

Спеціальними подіями «Незалежності» стануть ретроспектива Девіда Лінча та показ 4,5-годинного фільму Мерія (City Hall) видатного американського документаліста Фредеріка Уайзмана про роботу мерії міста Бостон.

Окрім фільмів американських режисерів, гості 11-го фестивалю американського кіно “Незалежність” зможуть побачити короткометражні фільми, створені  українськими кінематографістами – учасниками лабораторії з кіновиробництва для молодих митців IndieLab. 

ДИСКУСІЙНІ ПОДІЇ

У рамках фестивалю відбудуться чотири дискусійні події на соціальні теми, що зачіпаються у фільмах фестивальної програми. Серед них – адаптація бездомних до соціального життя, прийняття глухоти та аутизму, публічні простори та спільноти навколо них

Розклад дискусій на сайті,  участь вільна за попередньою реєстрацією.

ОНЛАЙН ПРОГРАМА

У цьому році фестиваль пройде у гібридному форматі. Покази відбудуться у Києві у кінотеатрі «Жовтень», а чотири документальні стрічки з добірки від American Film Showcase будуть доступні для онлайн перегляду на території всієї України: Реслінг (Wrestle) про шкільне виховання дітей з неблагополучних сімей у Америці; Місячна Соната (Moonlight Sonata), про зростання хлопчика з вадою слуху; Точка Свідомості (Conscience Point), про протистояння корінного населення та забудовників у боротьбі за півострів Шиннекок Хіллз; Сейтан та Адам (Satan and Adam) про підтримку музикантів на вулицях Гарлему.

КВИТКИ

Квитки на покази вже доступні  для бронювання та купівлі за посиланнями у розкладі фестивалю

Маєте запитання? Пишіть сюди:

Загальні запитання: @aiff_ua 

Пресзапити та партнерство: aiffua@gmail.com

11 травня 2021
Поширити в Telegram
708
Репліки Спільноти
Реплік ще немає, Ваша репліка може бути першою