18 жовтня, 2018

Фінансовий форум про вплив гендерної рівності на результати компаній

24 липня 2018
7 вересня Асоціація CFA Society Ukraine проводить Форум для фінансистів про вплив гендерної рівності на результати компаній. Метою події є переконання керівників компаній у тому, що наявність в управлінні різних за статтю, культурою та віком людей є фінансово обгрунтованою. Буде проведено кілька семінарів з лідерських навичок, які дозволяють жінкам потрапити до керівництва компаній.

Фінансовий форум про вплив гендерної рівності на результати компаній

Чи впливає різноманіття на прийняття рішень? Численні дослідження демонструють, що команди, які вирізняються різноманітністю, є більш продуктивними. Такі команди помічають більше різних способів вирішення складних проблем. CFA Society Ukraine запрошує вас приєднатися до 1-го Центрального та Східноєвропейського форуму WIM, який відбудеться 7 вересня 2018 року в готелі Hilton Kyiv.

Там створять простір інтерактивних дискусії про практичні стратегії, спрямовані на підвищення ефективності діяльності компаній та покращення результатів інвесторів шляхом диверсифікації та лідерства. Приєднуйтеся, щоб дізнатися більше про ефективні структури керівництв та топ-менеджерів, а також взяти участь у практичних семінарах із лідерства та сучасних глобальних тенденцій. Будьте частиною змін і зробіть світ фінансів таким же різноманітним, як і той, в якому ми живемо.

Мова Форуму - англійська. Синхронний переклад на українську мову передбачено.

Форум організовано за підтримки Інституту CFA та фінансується Thomson Reuters.

Офіційна сторінка Форуму в ФБ. 

24 липня 2018
Репліки Спільноти
Реплік ще немає, Ваша репліка може бути першою