30 травня, 2024

Гендер в деталях шукає волонтерок/ів

17 травня 2021
Поширити в Telegram
962

Початок літа – сприятливий час для того, щоб «перегорнути сторінку», наважитись на важливі зміни, нарешті взятися за нову справу. Для тих, хто  налаштований пройти через цей період з купою яскравих вражень і нового досвіду, маємо гарну новину: “Гендер в деталях” оголошує новий набір волонтерок/ів за  напрямком модерації соцмереж. 

За результатами тестових завдань та мотиваційних листів ми оберемо 5 волонтерок/ів, які зможуть побачити роботу науково-популярного ресурсу зсередини, поглибити свої знання з таких тем, як гендер та фемінізм, покращити навички ведення дискусії, і все це – не порушуючи карантинних обмежень. І, звісно, отримати рекомендації після успішного проходження волонтерства. 

Зайнятість: часткова і дистанційна, онлайн. 

Термін волонтерства: 6 місяців (червень - листопад 2021).

По закінченню цього періоду всі волонтерки отримають рекомендаційні листи та приємні подарунки від редакції. Фінансова винагорода за волонтерську роботу не передбачена.

Кількість вакансій для волонтерства: 5

Опис завдань:

Анонімність в інтернеті спонукає до виплескування емоцій, ми ж обрали нелегку стежку - протистояти токсичності та плекати поважну розмову (і продуктивну незгоду) в соцмережах. Для цього потребуємо допомоги модераторок, а по суті – людей, які отримують задоволення від витончених вирішень ідеологічних конфліктів, уміють пояснювати складні речі простими словами, та хочуть зробити спільноту кращою та усвідомленішою.

Завданнями будуть:

 –  модерація сторінки Гендер в деталях, групи Фемінізм в деталях, інстаграм сторінки Гендер в деталях (від імені сторінки). Пильнування дотримання правил, роз’яснювальна робота.

–  коментування публікацій сторінки з новими текстами, задання тону обговорення, стимулювання дискусій.

–  пропозиція статей з Гендер в деталях у дискусіях на дотичні теми.

Тестове завдання:

Одне на вибір з трьох:

1. Ознайомтеся з чинними правилами групи Фемінізм в деталях. Знайдіть 3 порушення цих правил серед останніх коментарів у спільноті та запропонуйте відповіді на них модератора групи.

2. Знайдіть 3, на вашу думку, неприпустимих коментарі на сторінці Гендер в деталях у fasebook та запропонуйте відповіді на них.

3. Знайдіть 3, на вашу думку, неприпустимих коментарі на сторінці Гендер в деталях в Instagram та запропонуйте відповіді на них.

Важливо: Оформлювати попарно у вигляді коментар-відповідь + коротка аргументація до кожної відповіді.

Щоб взяти участь у волонтерстві, надсилайте на адресу genderindetails@gmail.com лист із темою  «Волонтерство модерація» та:

  1. короткою розповіддю про себе, своєю мотивацію волонтерства;

  2. виконаним тестовим завданням.
     

Дедлайн подачі заявок до 30 травня 2021 року (включно).

17 травня 2021
Поширити в Telegram
962
Репліки Спільноти
Реплік ще немає, Ваша репліка може бути першою