25 червня, 2024

Гендер в деталях шукає волонтерок/волонтерів

18 березня 2020
Поширити в Telegram
4667

Гендер і фемінізм на часі навіть під час карантину. Ми шукаємо розумних, дотепних, творчих та емпатичних людей для створення контенту в соцмережі проєкту, а також для модерування коментарів на фб-сторінці Гендер в деталях та у фб-групі Фемінізм в деталях.

Термін волонтерства – 3 місяці.

Зайнятість – часткова і дистанційна, онлайн. 

Участь у волонтерстві не оплачується. По закінченню всі волонтер_ки отримають рекомендаційні листи та приємні феміністичні подарунки від редакції.

НАПРЯМКИ ВОЛОНТЕРСТВА

Волонтерство SMM – дотепність

Опис волонтерства: Усі люблять котиків, у тому числі феміністки. А також меми, жарти, гіфки, комікси і тести. Шукаємо людину, яка знає англійську мову, має базові навички роботи з графічними програмами, художній смак, та добре розуміння основних принципів фемінізму. А також плекає  дотепність і легкість у висловлюваннях. Її основним завданням буде створювати розважальний контент на феміністичну тематику. Можна адаптувати англомовні варіанти і створювати свої меми, тести, жарти тощо.

Тестове завдання: Створити 2 меми. Один – на тему фемінізму як явища (можна скористатися фразами, які часто використовують люди, які проти фемінізму). Один – на вільну тему, пов’язаною з птаннями, які порушують матеріали Гендер в деталях. 

Волонтерство SMM – новини

Опис волонтерства: Шукати, перекладати та адаптувати під формати сайту, фб, телеграму та інста світові й українські новини про права жінок/питання гендерної рівності.

Потрібно буде готувати дайджест новин 1 раз на тиждень, важливі новини готувати до публікації окремо по мірі появи. Завдання підійде для журналістки/-а, закоханих у новини та оперативність і які знають англійську мову та добре пишуть українською.

Тестове завдання: Написати дві тематичні новини + підібрати до них ілюстрації. Увага: обов’язково зазначайте джерело новини та ілюстрації; також, залежно від теми новини, спробуйте підібрати пов’язані статті на сайті Гендер в деталях (для бекграунду).

Волонтерство SMM – контент

Опис волонтерства:  У нас багато матеріалу, який ми постимо серіями й регулярно. Волонтерка допомагатиме комунікаційниці Гендеру в деталях готувати такі пости. А саме:
1. Постити нові випуски наших серій про Впливових, Сексизм-патруль та інші за напрацьованою структурою.

2. Готувати до публікації в інстаграм комікси #ВАУ 

3. Вибирати цікаві факти з статей, писати текст на їхній основі  і підібирати картинку для соцмереж.

Завдання підійде для людини, яка любить читати, дізнаватись щось нове, та обожнює

Тестове завдання: Знайти на сайті комікси ВАУ. Обрати 1 комікс і під його зміст підібрати матеріали з сайту, написати на їхній основі короткий цікавий текст для інстаграм, обрати 1 лінк для публікації в шапці профілю інста. Зі статей, які використовувались у підготовці допису про #ВАУ, вибрати один цікавий факт, на його основі написати короткий текст та підібрати зображення для поста в соцмережах (ціль посту – мотивувати читачок прочитати всю статтю, із якої взято цікавий факт).

Волонтерство SMM – просування

Опис волонтерства: В інформаційному світі люди схильні замикатись у своїй «бульбашці» з однодум(и)цями. Шукаємо свіжі ідеї для виходу з «бульбашки» та спілкування з новими аудиторіями. Це волонтерство для людини, яка має базові знання в сфері маркетингу та реклами та може вигадувати нові ідеї просування: рекламні кампанії, інформаційні співпраці, новаторське використання соцмереж та інші незвичайні та сміливі ідеї.

Тестове завдання: Напишіть три ідеї, які би могли допомогти нам залучити аудиторії поза бульбашкою. Це можуть бути рекламні кампанії, інформаційні співпраці, новаторське використання соцмереж та інші незвичайні та сміливі ідеї.

Волонтерство SMM – YouTube

Опис волонтерства: У нас є канал yна ютюб, але він мало наповнений. На створення нового контенту у нас поки що немає ресурсів, тому хочемо красиво оформити те, що є, та зробити рубриковані списки відтворення з відео з інших каналів. Ми шукаємо людину, яка в захваті від ютюбу й не бачить свого дня без нових відео та здатна логічно і зрозуміло впорядкувати контент каналу.

Тестове завдання: У своєму листі зазначте, чи мали ви досвід роботи з ютубом? Перегляньте наш ютуб канал і скажіть, що би ви запропонували з ним зробити? Як упорядкувати? Можливо, додати якісь відео? Можливо, влаштувати інформаційне партнерство з блогерками? Тощо.

Волонтерство Модерація – ФБ-сторінка

Опис волонтерства: Коментарі на фейсбук - те ще явище, але якщо на них відповідати поважно, то виходить доволі цікаво. Шукаємо фасилітатор_ку, як_а вестиме комунікацію з коментатор(к)ами на нашій сторінці. Чудова можливість для людини, яка цікавиться фемінізмом, читає наші статті, має розвинений емоційний інтелект та любить спілкуватися з людьми (і навіть відповідати на каверзні запитання).

Тестове завдання: Запропонуйте свої відповіді (від імені ГВД) до кожного основного коментаря під цим постом. За нагоди, використайте у відповідях лінки на статті сайту. 

Волонтерство Модерація – ФБ-група

Опис волонтерства: Соцмережі спонукають до виплескування емоцій, ми обрали нелегку стежку протистояти тенденції токсичності та плекати поважну розмову (і продуктивну незгоду) в нашій феміністичній групі. Шукаємо модераторку для групи Фемінізм в деталях. Чудова можливість для людини, яка поділяє наше бажання створити простір для поважної розмови та готова долучитися до досягнення цієї амбітної мети шляхом модерування групи, уважно читаючи весь контент та роздаючи справедливі зауваження всім порушникам і порушницям правил. Необхідні терпіння, емпатичність та здатність до емоційного дистанціювання в умовах конфліктів.

Тестове завдання: Ознайомтеся з чинними правилами групи та запропонуйте модераторські репліки від імені ГВД, які б Ви написали у відповідь на коментарі, якби цей пост було опубліковано у групі ФВД. Примітка. Оформлювати попарно у вигляді коментар-відповідь + коротка аргументація до кожної відповіді.

Аби взяти участь у волонетрстві, надсилайте на адресу editor@genderindetail.org.ua лист із:

  • заголовком «Волонтерство SMM» або «Волонетрство модерація»
  • короткою розповіддю про себе та свою мотивацію взяти участь у волонетрстві
  • зазначенням, у якому саме напрямку хочете проходити волонтерство
  • виконаним тестовим завданням
 

Дедлайн подачі заявок – 2 квітня 2020 року (включно)

18 березня 2020
Поширити в Telegram
4667
Репліки Спільноти
Реплік ще немає, Ваша репліка може бути першою