18 липня, 2024

«Мистецтво та освіта: STEM IS FEM відкриває виставку «Наука – це вона» в UNIT.City

12 липня 2021
Поширити в Telegram
786

Портрети 12 зіркових українських науковиць тепер доступні для мешканців та гостей Києва в інноваційному парку UNIT.City. Виставка стала яскравим завершенням освітнього арт-проєкту «Наука – це вона».

Не покидає бажання помилуватися сучасним мистецтвом, долучитися до соціально важливої акції та дізнатися щось нове? 6 липня в київському інноваційному парку UNIT.City розпочалась інтерактивна виставка «Наука – це вона», організована в рамках благодійного проєкту STEM is FEM.

Тепер кожен бажаючий зможе оцінити портрети, створені ілюстраторами та ілюстраторками зі світовими іменами. На портретах – обличчя 12 визначних українських науковиць.

Експозицію картин доповнюють унікальні історії цих видатних жінок, виконані у формі есе переможницями всеукраїнського конкурсу творчих робіт.

Нагадаємо, що виставка є частиною освітнього арт-проєкту «Наука – це вона», мета якого розповісти громадськості про внесок жінок у розвиток науки в Україні.

«Напередодні старту вступної кампанії до вищих навчальних закладів ми відкриваємо виставку «Наука - це вона». Сподіваємося, що історії жінок-вчених надихнуть школярок обрати кар'єру в STEM-напрямку»,

- зазначає співорганізаторка освітнього проекту STEM is FEM Єлизавета Коренко. Батькам випускниць на замітку!

«Ми прагнемо, щоб до нашого проєкту долучилися мешканці усіх регіонів України. А тому кожен охочий може написати організаторам і безкоштовно отримати 12 портретів та есеїв, щоб організувати виставку у власній школі, університеті чи бібліотеці»,

- нагадує ініціатор проєкту STEM is FEM Сергій Токарєв.

Ініціативу, що є частиною всесвітньої кампанії UN Women "Покоління рівності", активно підтримують ООН Жінки в Україні та Дитячий фонд ООН в Україні.

Виставку можна відвідати з 9:00 до 21:00 за адресою: Київ, вул. Дорогожицька, 3. Як повідомляють самі організатори заходу, участь є абсолютно безкоштовною!

12 липня 2021
Поширити в Telegram
786
Репліки Спільноти
Реплік ще немає, Ваша репліка може бути першою