16 липня, 2024

Безкоштовний онлайн-курс для старшокласни_ць «Лідерство: 6 найважливіших навичок»

8 лютого 2021
Поширити в Telegram
1224

10 лютого стартує курс для 9–11 класів «Лідерство: 6 найважливіших навичок».10 лютого стартує курс для 9–11 класів «Лідерство: 6 найважливіших навичок».

Спікерка — Дана Константинова, психологиня, тренерка з розвитку емоційного інтелекту. Засновниця та керівниця табору Emotions Camp.

Курс складається з шести занять, які будуть проходити у форматі онлайн-тренінгу. Кожне заняття — це інтерактивна робота з тренеркою з розвитку емоційного інтелекту.

Учасники будуть виконувати інтерактивні вправи для розвитку лідерських навичок, брати участь в обговоренні та виконувати незвичайні домашні завдання.

Учасники курсу дізнаються, чому кожен старшокласник повинен розвивати лідерські навички?! Як приймати складні рішення, коли до кінця не впевнений, який результат очікує на тебе? Як довіряти іншим та зробити так, щоб вони довіряли тобі? Знатимуть усе про свої переваги та недоліки, а отже, зможуть діяти ефективніше.

Також вони розвинуть впевненість та рішучість. Навчаться надихати інших та вести їх за собою задля досягнення спільної мети. Зможуть приймати відповідальні рішення та нести відповідальність за них.

Старт уже 10 лютого. Заняття будуть проходити щосереди о 17:30 та завжди доступні у запису.

Зареєструватися на курс можна тут. Участь безкоштовна.

8 лютого 2021
Поширити в Telegram
1224
Репліки Спільноти
Реплік ще немає, Ваша репліка може бути першою