23 січня, 2019

Події 24-30 грудня

23 грудня 2018
Цього тижня презентація книги Катерини Левченко "Гендерне тяжіння" та брифінг з нагоди відкриття програми "Українські жінки в ООН". 

Події 24-30 грудня

25 грудня, КИЇВ - Презентація книги Катерини Левченко "Гендерне тяжіння"

О 17.00 Катерина Левченко презентуватиме свою книгу «Гендерне тяжіння». Побувавши на презентації, Ви зможете дізнатися про розвиток жіночого руху та ґендерної політики в Україні, шлях від студентки до Урядової уповноваженої з питань ґендерної політики, а також про безліч правових колізій і життєвих історій боротьби за права жінок, ґендерну рівність та недискримінацію. Адресу проведення отримаєте після заповнення реєстраційної форми. Контактний e-mail. Сторінка події – тут.

27 грудня, КИЇВ - Брифінг з нагоди відкриття програми "Українські жінки в ООН"

27 грудня 2018 року о 10 годині ранку в Українському кризовому медіа-центрі пройде брифінг від проекту “Українські жінки в ООН” з приводу презентації програм для жінок та участі делегації на 63 Сесії ООН, що щорічно у березні організує Комітет ООН із справ жінок (CSW63 - 2019).Проанонсують відкриття постійних програм: “Українські жінки в ООН”, “Програма із розвитку жіночого партнерства та демократичного лідерства”, “Програма в підтримку Верховенства права в Україні”. Програми ставлять на меті відкриття можливості презентувати власний досвід активних українок та впровадження проектів в міжнародних організаціях та установах. Окрім цього, буде анонсовано Форум, що організовано спільнотою наших партнерів спеціально для учасниць наших програм 2019 у Національному прес центрі США у Міжнародний день щастя, 20 березня 2019, у Вашингтоні. Сторінка події.

23 грудня 2018
Репліки Спільноти
Реплік ще немає, Ваша репліка може бути першою