18 червня, 2024

Публічна лекція "Не_змінна сім'я у мінливому світі"

25 жовтня 2017
Поширити в Telegram
4817

Публічна лекція "Не_змінна сім'я у мінливому світі"

На лекції з позицій соціології, демографії та гендерних досліджень будуть обговорені зміни з  українською сім’єю у 21 столітті , їхню причину, а також говоритимуть про те, чому ми ніколи не повернемося до ідеалу «традиційної родини». Крім того, об’єктом дискусії також стануть інші варіанти сім’ї .

Сьогодні український уряд просуває образ традиційної патріархіальної сім’ї, шлюб якої зареєстрований, з як мінімум двома дітьми. До того ж з вуст політиків доволі часто можна почути некоректні й непрофесійні висловлювання, що мають на меті  певним чином прокоментувати демографічну ситуацію. Наскільки такі бачення відповідають сучасним вимогам суспільства? У цьому  спробувала розібратися лекторка Олена Стрельник, кандидатка соціологічних наук, гендерна дослідниця, авторка книги «Турбота як робота: материнство у фокусі соціології» (2017), стипендіатка програм Ендрю Карнеґі (США) та Меморіального фонду Івана Коляски (Канада); колумністка (пише для ресурсів «Українська правда. Життя», «Гендер в деталях», «Повага: кампанія проти сексизму в ЗМІ та політиці»).

Вхід на лекцію вільний за попередньою реєстрацією:
https://goo.gl/jWjdju

Приходьте, щоб дізнатися актуальну інформацію про аналіз сучасної сім'ї в Україні, а також запрошуйте друзів і знайомих, яким буде цікавою ця тема.

Тут можна переглянути сторінку заходу в Фейсбуці. 

25 жовтня 2017
Поширити в Telegram
4817
Репліки Спільноти
Реплік ще немає, Ваша репліка може бути першою