22 квітня, 2019

Це зробила вона

21 жовтня 2017
06 жовтня 2017 року з'явилася книжка "Це зробила вона" про жінок, які створили Україну

Видавництво «Видавництво» розпочало безпрецедентний для України проект під назвою «Це зробила вона». Проект передбачає появу інформації про 100 фахівчинь, які століттями творили історію України у різних сферах, від давнини до сучасності. Основою проекту стане видання двох ілюстрованих томів про 100 видатних жінок України, 50 на першому етапі, та ще 50 – у другому томі, який зватиметься «Це теж зробила вона» і планується на 2019 р. В перспективі планується створення як сайту, так і розмаїтої сувенірної продукції, об’єднаної темою проекту, аж до пересувної виставки містами України і, можливо, закордоном. 

Історії книжки «Це зробила вона» будуть написані сотнею знакових постатей України, найкращих представниць своїх професій і проілюстровані сотнею українських ілюстраторів, дизайнерок, графіків. Пропонована концепція дозволить якнайяскравіше й осібніше презентувати видатних українок, проговорити і зрушити дискримінаційні історичні та сучасні дискурси.

Більше про добір імен, назву, виконання та ідею - читайте в описі проекту на сторінці в Фейсбуці

Якщо Ви зацікавлені у підтримці цього проекту як автор/ка, ілюстратор/ка, спонсор/ка чи просто хочете запропонувати кандидатуру видатної українки – пишіть на [email protected]

21 жовтня 2017
Репліки Спільноти
Реплік ще немає, Ваша репліка може бути першою