19 травня, 2024

У Харкові відбудеться майстерня «Теоретичні та емпіричні засади гендерних студій»

10 січня 2019
Поширити в Telegram
3076

У Харкові відбудеться майстерня «Теоретичні та емпіричні засади гендерних студій»

Майстерня стане майданчиком для розмови про гендерні студії, тему важливу з академічного погляду та значущу для суспільства. Участь у заході надасть можливість отримати теоретичні і практичні знання в цій сфері. Це шанс стати учасницею/учасником майстер-класів від запрошених лекторок, взяти участь в дискусіях та поглибити свої уявлення про міждисциплінарність гендерних досліджень в історичній та соціологічній перспективах.

Майстерня поєднує освітню і дослідницьку складові. Запрошені лекторки поділяться власним досвідом підготовки та проведення курсів із гендерної історії, обрання теми та проведення дослідження. Обраний формат заходу передбачає активну взаємодію лекторок та учасни_ць.

Запрошенні лекторки:
Др. Олеся Хромейчук, King’s College London (Лондон);
Др. Тамара Марценюк, Києво-Могилянська академія (Київ);
Др. Марта Гавришко, Iнститут українознавства імені I. Крипякевича, НАНУ (Львів).

Організаторська команда також запрошує до участі бакалаврів, магістрів та аспірантів з  історії, соціології, культурології та інших дотичних дисциплін. 

Заявка повинна складатись:
–  Резюме (CV) (не більше трьох сторінок);
–  Мотиваційний лист (не більше 500 слів);
–  Контактна інформація викладачки(-ча)/дослідниці(-ка), яка могла би Вас рекомендувати.

Заявки приймаються на ел. пошту ethnickh@gmail.com. Крайній термін подачі заявок — 15 лютого 2019. Якщо Ви не отримали підтвердження отримання заявки протягом трьох діб або маєте інші питання, будь ласка, звертайтесь до організаторів.

Участь у семінарі є безкоштовною. Організатор_ки забезпечують проживання та обіди учасни_ць під час проведення заходу. Будемо вдячні, якщо ви зможете забезпечити транспортні витрати за рахунок Ваших університетів або інших закладів, де навчаєтесь або працюєте. За необхідності організатори можуть розглянути питання про виділення гранту на покриття транспортних витрат.

Контакти:
Др. Світлана Тєлуха, тел. 380502982190;
Др. Артем Харченко, тел. 380975435364.

10 січня 2019
Поширити в Telegram
3076
Репліки Спільноти
Реплік ще немає, Ваша репліка може бути першою