У Львові відбулась перша з серії зустрічей «Жіночий рух в Україні: діалог для сталого майбутнього»
29 червня 2017
![](/images/gender_tpl/img/icons/social/eye.png)
3069
![У Львові відбулась перша з серії зустрічей «Жіночий рух в Україні: діалог для сталого майбутнього»](/netcat_files/8/6/2017/zh_ruh2017.jpg)
Серію обговорень ініціював Український Жіночий Фонд. Під час зустрічей розглядаються результати опитування українських жіночих, гендерних, та феміністичних організацій, проведеного у червні 2017 року, рекомендації щодо посилення жіночих організацій в Україні, надані Глобальним Жіночим Фондом, та подальші спільні дії українських організацій по розвитку жіночого руху.
29 червня 2017
![](/images/gender_tpl/img/icons/social/eye.png)
3069