18 червня, 2024

Український жіночий конгрес (Online)

21 липня 2020
Поширити в Telegram
1153

Нова реальність створює нові можливості. 2020 рік поставив перед нами великий виклик, пов'язаний з COVID-19, однак, це не причина, щоби відступати. Навпаки, заходи введені у зв’язку з пандемією, по-різному вплинули на різні групи жінок та чоловіків, що принесло нові виклики та потребу давати на це адекватну відповідь. І про це варто говорити.

У четвер, 23 липня 2020 року Український Жіночий Конгрес підніме ці питання і вже традиційно стане публічною платформою, яка формує порядок денний з політики рівних прав та можливостей між чоловіками та жінками для Уряду, парламенту, місцевих громад, приватного та громадського секторів та медіаcпільноти, проте вперше в онлайн-форматі.

Захід організований громадською організацією «Український Жіночий Конгрес» за ініціативи Міжфракційного депутатського об’єднання у Верховній Раді України «Рівні можливості» та за підтримки міжнародних партнерів.

До участі у Конгресі запрошені перші особи держави, представники виконавчої влади, міжнародних організацій, посольств інших країн, соціально-відповідальний бізнес та неурядові організації.

Учасники і учасниці обговорять нові виклики, що пов’язані із пандемією та їх вплив на місцеві вибори в Україні, роль політичного і громадського лідерства у боротьбі з COVID-19  та економічною кризою.

Заплановано такі дискусійні платформи:

  • 10:00-11:00 МІСЦЕВІ ВИБОРИ 2020: ЧИ БУДЕ БІЛЬШЕ ЖІНОК У ПОЛІТИЦІ? Як зміни виборчого законодавства та триваюча пандемія вплине на виборчий процес в Україні. Головні перепони та можливості для жінок брати активну участь у місцевих виборах.
     
  • 12:00-13:00 ЖІНКИ І ЧОЛОВІКИ В УМОВАХ ПАНДЕМІЇ: ЯК ЗАБЕЗПЕЧИТИ ПОТРЕБИ І СТВОРИТИ БЕЗПЕЧНІ УМОВИ ЖИТТЯ? Вплив пандемії в Україні на безпеку та економічне становище жінок і чоловіків, а також їх вразливих груп. Шляхи подолання проблем, які загострила економічна криза спричинена пандемією та необхідні кроки для їх подолання.
     
  • 14:00-15:00 ЕФЕКТИВНЕ ЛІДЕРСТВО У БОРОТЬБІ З ПАНДЕМІЄЮ. Роль політичного і громадського лідерства у боротьбі з пандемією та економічною кризою. Як нові умови життя вплинули на підходи у прийнятті рішень і як досягти балансу інтересів держави і бізнесу та забезпечити потреби різних груп жінок і чоловіків.

Онлайн-трансляція заходу на ресурсах УЖК:

З питань сприяння в організації інтерв’ю чи коментарів організаторів та спікерів Конгресу: Єлизавета Кузьменко, тел. +38(063)264-44-85,

ел.пошта press.womenua.today@gmail.com

Акредитація: до 18:00 22 липня https://forms.gle/AxWS3tQbyL1r57Ha9 

Переваги акредитації: можливість отримати ексклюзивні коментарі спікерів, а також анонси, пострелізи та фото з події.

Повна програма на сайті Конгресу: http://womenua.today/

21 липня 2020
Поширити в Telegram
1153
Репліки Спільноти
Реплік ще немає, Ваша репліка може бути першою