18 липня, 2024

В Україні запустили кар'єрний хаб “Розірви коло”

1 вересня 2021
Поширити в Telegram
747

Часто саме фінансова залежність від кривдника стає причиною того, що жінки залишаються у небезпечних стосунках, де присутнє домашнє насильство.

Для розв'язання цієї проблеми Фонд ООН у галузі народонаселення за підтримки уряду Великої Британії запускає онлайн ресурс – кар’єрний хаб «Розірви коло». Платформа спрямована розвивати професійний потенціал і фінансову спроможність жінок, які зазнають насильства, або знаходяться у складних життєвих обставинах.

«Кар’єрний хаб формує комфортне середовище, у якому жінки отримують професійну підтримку  для кар’єрного росту. Кар’єрні радниці допомагають клієнткам відновити віру у себе і втілити мрію про економічну незалежність у життя, вільне від насильства», – Олеся Компанієць, керівниця програми UNFPA з протидії та запобігання гендерно зумовленого насильства.

Через платформу користувачки можуть:

  • отримати індивідуальну підтримку в пошуку роботи від кар’єрної радниці. Зокрема, у складанні резюме та кар'єрного плану, визначенні професійних пріоритетів;
  • отримати психологічну підтримку щодо працевлаштування та адаптації на новому робочому місці;
  • взяти участь у безкоштовних курсах, тренінгах, вебінарах з метою розвитку професійних та комунікаційних навичок.

Ресурс містить кар’єрні поради і наповнюватиметься актуальними вакансіями від бізнесу та анонсами корисних подій.

Адреса сайту: careerhub.rozirvykolo.org. Потрапити на сайт можна також через кнопку на інформаційному ресурсі rozirvykolo.org, який містить важливу інформацію про домашнє насильство в Україні: можливі сервіси допомоги, план безпеки, контакти та іншу корисну інформацію.

Запуск платформи відкриває можливості для жінок з усієї України отримати підтримку у здобуванні економічної незалежності.

Кар’єрний хаб “Розірви коло” створено у межах програми UNFPA з протидії та запобігання гендерно зумовленому насильству, одним з напрямків роботи якої є економічне наснаження постраждалих. За підтримки UNFPA мережа кар’єрних радниць забезпечує індивідуальну підтримку жінкам, які постраждали від насильства, а п’ять соціальних підприємств сприяють їх працевлаштуванню.

1 вересня 2021
Поширити в Telegram
747
Репліки Спільноти
Реплік ще немає, Ваша репліка може бути першою