17 червня, 2024

Відкрито набір на Феменкемп 2020

9 червня 2020
Поширити в Telegram
1339

Вінницька ГО «Інформаційно-просвітницький центр «ВІСЬ» та феміністичне сестринство запрошують зголошуватися до конкурсу на участь у молодіжному феменкемпі 2020. Запрошуємо дівчат 17–23 років з різних регіонів України.

Подати заявку на участь: https://bit.ly/femencamp-2020

Якщо ви хочете побути в сестринському солідарному колі. Якщо для вас фемінізм — цінність і наснага. Якщо ви хочете чути і бути почутими.

Якщо для вас важливі саморозвиток та покращення знань щодо гендерної рівності, прав жінок і протидії гендерному насильству та гендерній дискримінації, якщо ви хочете більше зануритися в історію фемінізму, порозмірковувати про екофемінізм, працювати інтенсивними, креативними методами неформальної освіти, створювати перформанси та різноформатні проєкти — то вам до нас.

Кемп відбудеться протягом тижня у Карпатах в кінці липня — на початку серпня 2020 року. Проєкт покриває витрати на проживання (2-місне поселення зі зручностями), харчування, навчання, майстер-класи, воркшопи.Також передбачено часткове відшкодування проїзду.

Реєстрація триває до 20 червня.

Запрошення до участі будуть надіслані не пізніше 1 липня 2020 року.

Якщо виникають питання, звертайтеся на пошту: girlsvisvin@gmail.com

Проведення Феменкемпу 2020 стало можливим завдяки партнерству та фінансовій підтримці Представництву Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні, ГО Центр «Жіночі перспективи», Національного демократичного інституту.

Організаторки не коментують причин запрошення або (не)запрошення на кемп.

Запрошуємо почитати про те, як відбувався Феменкемп у 2019 та 2018 роках.

9 червня 2020
Поширити в Telegram
1339
Репліки Спільноти
Реплік ще немає, Ваша репліка може бути першою