18 липня, 2024

Зроби жінок у політиці видимими: стажування в проекті «Гендер в деталях»

18 жовтня 2018
Поширити в Telegram
6360

Зроби жінок у політиці видимими: стажування в проекті «Гендер в деталях»

До участі запрошуються кандидати/-ки з хорошими навичками писемного мовлення, бажано з освітою у сфері історії, журналістики, права, політології, міжнародних відносин тощо. Обов'язкова умова — поділяти цінності гендерної рівності та мати за мету сприяти збільшенню кількості жінок в українській політиці.

Стажування має 2 напрямки.

1. Історичний. Видимість жінок.
Чого б не досягали жінки, вони часто зникають зі сторінок підручників через сексистські упередження  тих, хто пишуть історію. Ми згадаємо жінок, які будь-коли жили на планеті Земля та керували своїми спільнотами (селищними радами чи величезними імперіями), які воювали та урядували, плели інтриги та формували коаліції. Якщо побутує думка, що «політика — не жіноча справа», настав час згадати всіх жінок, які нею займалися і займаються!

2. Політичний. «Не Тимошенко єдиною»
Жінки-депутатки та посадовиці різних рівнів уже є, але часто про них пишуть у стилі «білявка/чиясь дружина стала губернатором», «депутатка виклала провокативні фото у соцмережі». Про досягнення жінок, їхні політичні погляди, та громадські цілі дізнатися доволі важко. Хто ж ці сучасні діячки, та чого вони досягли?

Що потрібно робити під час стажування?

Стажування триває 3 місяці (до лютого 2019) і проводиться дистанційно (комунікація електронною поштою). За цей час стажери/-ки мають підготувати 12 коротких текстів (1 на тиждень) про персоналії з обраного напрямку.

Текст має включати:
  • Біографічну довідку про персоналію (1 невеликий абзац)
  • Список основних досягнень
  • Список основних пунктів критики діяльності особи
  • Кілька світлин персоналії в хорошій якості

Ми вітаємо наявність гіперпосилань та візуального контенту в тексті (можуть бути фільми про персоналію, новини, цікаві зображення тощо).

Вимоги до стилю:

Текст має бути написаний грамотно й цікаво. Так, аби ми могли з легкістю оптимізувати його під соціальні мережі. Ми не вітаємо копіпасту, тому навіть коли ви пишете факти з біографії особистості, намагайтеся їх ненудно скомпонувати.
 

Для чого нам ці тексти?  

На їх основі ми розроблятимемо вірусний контент соцмереж та робитимемо жінок і їхні досягнення видимими.

 

Як податися на стажування?

До 30 жовтня 2018 року надіслати на editor@genderindetail.org.ua листа (в темі листа зазначивши — «Стажування»), у якому:

  1. Коротко описати мотивацію своєї участі (чому Ви хочете на стажування) та підтвердити Вашу можливість працювати у зазначений період (3-5 годин на тиждень).

  2. Вказати, який саме напрямок (історичний чи політичний) Ви обираєте.

  3. Скласти список із 12 персоналій, про яких хочете написати (перевага надається маловідомим персоналіям).

  4. Окремим вкладення додати один текст про обрану персоналію згідно з вимогами, що зазначені вище (+фото).

Результати конкурсу на стажування будуть оголошені після 5 листопада 2018 року

Стажування триває з листопада 2018 по лютий 2019 (3 місяці) та є волонтерським (оплату не передбачено). Після успішного завершення стажування можливе отримання рекомендації від проекту «Гендер в деталях», а також корисні книги в подарунок!


Будемо раді бачити Вас у нашій команді!
 

Щиро Ваші, Аня, Антоніна, Дарина, Софія, Тамара.


 
18 жовтня 2018
Поширити в Telegram
6360
Репліки Спільноти
Реплік ще немає, Ваша репліка може бути першою