22 жовтня, 2021

«Мрію про те, щоб у всіх людей були рівні права!» – Іван Калоша

1 вересня 2021
Поширити в Telegram
50

Вітання! Це Іван Калоша — енергетик, екоактивіст. @ivanushkakalosha любить читати книги, а ще подорожі, мистецтво та опановувати щось нове, а ще мріє про те, щоб у всіх людей були рівні права!

Іван є новим героєм рубрики про чоловіків, які поділяють цінності фемінізму та гендерної рівності.

В цій публікації Іван розказує про гендерні ролі, фемінітиви і чому небажання їх використовувати пов’язане з нижчими зарплатами і труднощами кар'єрного зростання для жінок. Для того, щоб дізнатись більше про це —  дивіться відео.

1 вересня 2021
Поширити в Telegram
50
Репліки Спільноти
Реплік ще немає, Ваша репліка може бути першою
Усі статті теми
«Я підтримую гендерну рівність та фемінізм» — Володимир Бєглов
Разом з Володимиром Бєгловим продовжуємо серію публікацій з чоловіками, які поділяють цінності фемінізму та гендерної рівності.
«Гарно жити в суспільстві, де всі рівні» — Володя Візняк
Володя Візняк розповідає про те, чому чоловікам важливо бути феміністами. 
Досвід України, Білорусі і Швеції у створенні тато-шкіл: інтерв’ю з Володимиром Марценюком, В’ячеславом Щербою і Матсом Берггреном
Володимир Марценюк — громадський активіст, голова й один із засновників ГО «ОЛЕГ». В’ячеслав Щерба — громадський активіст, представник благодійної ГО Lions Clubs International у Білорусі. Створював і забезпечує стале функціонування мереж тато-шкіл у Білорусі й Росії.  Матс Берггрен — громадський активіст, представник шведської організації «Чоловіки за гендерну рівність» (MfG — MAN). Забезпечує стале функціонування мереж тато-шкіл у Швеції, Фінляндії, Україні, Росії, Білорусі та ПАР.