18 вересня, 2021

«Гарно жити в суспільстві, де всі рівні» — Володя Візняк

13 квітня 2021
Поширити в Telegram
133

Привіт! Я Володя Візняк:)

Займаюсь малюванням, захоплююсь бігом, подорожами, а особливо в гори та автостопом, вивчаю графічний дизайн та СММ. Також вагоме місце в моєму житті займає активізм в напрямку прав людини. Тому я і вестиму спецрубрику про чоловіків феміністів, в якій буду шукати своїх однодумців.

З мене розпочинаємо серію публікацій з чоловіками, які поділяють цінності фемінізму та гендерної рівності.

Чому жінка має хвилюватись через свою безпеку йдучи по вулиці в темну пору дня чи заходячи в ліфт з незнайомцем?  Чому жінка не може робити чогось тільки тому, що вона жінка? Звісно і чоловіки можуть з цим стикатися, але чоловіків значно рідше обмежують в чомусь. Хоча стереотипи і утиски щодо чоловіків у суспільстві також є - це наслідки гегемонної маскулінності, яку ми наразі мало обговорюємо.

Чоловікам слід бути феміністами насамперед заради жінок, яких вони підтримують і люблять. Але і заради себе самих, щоб позбуватись токсичного впливу патріархату. Адже гарно жити в суспільстві, де всі рівні та щасливі!

Для того щоб дізнатись, чому гендерна рівність це про чоловіків і для чоловіків також, а фемінізм вигідний обом статям  — дивіться відео.

13 квітня 2021
Поширити в Telegram
133
Репліки Спільноти
Реплік ще немає, Ваша репліка може бути першою
Усі статті теми
«Мрію про те, щоб у всіх людей були рівні права!» –  Іван Калоша
Вітання! Це Іван Калоша — енергетик, екоактивіст. @ivanushkakalosha любить читати книги, а ще подорожі, мистецтво та опановувати щось нове, а ще мріє про те, щоб у всіх людей були рівні права!
«Я підтримую гендерну рівність та фемінізм» — Володимир Бєглов
Разом з Володимиром Бєгловим продовжуємо серію публікацій з чоловіками, які поділяють цінності фемінізму та гендерної рівності.
Досвід України, Білорусі і Швеції у створенні тато-шкіл: інтерв’ю з Володимиром Марценюком, В’ячеславом Щербою і Матсом Берггреном
Володимир Марценюк — громадський активіст, голова й один із засновників ГО «ОЛЕГ». В’ячеслав Щерба — громадський активіст, представник благодійної ГО Lions Clubs International у Білорусі. Створював і забезпечує стале функціонування мереж тато-шкіл у Білорусі й Росії.  Матс Берггрен — громадський активіст, представник шведської організації «Чоловіки за гендерну рівність» (MfG — MAN). Забезпечує стале функціонування мереж тато-шкіл у Швеції, Фінляндії, Україні, Росії, Білорусі та ПАР.