18 вересня, 2021

«Я підтримую гендерну рівність та фемінізм» — Володимир Бєглов

26 травня 2021
Поширити в Telegram
118

Знайомтесь! Володимир Бєглов — голова правління Освітнього центру з прав людини у Львові, громадський активіст, радіоведучий, журналіст, співзасновник таких незалежних медіа, як онлайн-видання TheUkrainians.org та Radio SKOVORODA.

Разом з Володимиром Бєгловим продовжуємо серію публікацій з чоловіками, які поділяють цінності фемінізму та гендерної рівності.

На думку Володимира, цінності рівності дозволяють і гарантують нам право бути собою. Для того щоб дізнатись більше, чому чоловікам варто підтримувати фемінізм, а гендерна рівність це про чоловіків і для чоловіків також —  дивіться відео.

26 травня 2021
Поширити в Telegram
118
Репліки Спільноти
Реплік ще немає, Ваша репліка може бути першою
Усі статті теми
«Мрію про те, щоб у всіх людей були рівні права!» –  Іван Калоша
Вітання! Це Іван Калоша — енергетик, екоактивіст. @ivanushkakalosha любить читати книги, а ще подорожі, мистецтво та опановувати щось нове, а ще мріє про те, щоб у всіх людей були рівні права!
«Гарно жити в суспільстві, де всі рівні» — Володя Візняк
Володя Візняк розповідає про те, чому чоловікам важливо бути феміністами. 
Досвід України, Білорусі і Швеції у створенні тато-шкіл: інтерв’ю з Володимиром Марценюком, В’ячеславом Щербою і Матсом Берггреном
Володимир Марценюк — громадський активіст, голова й один із засновників ГО «ОЛЕГ». В’ячеслав Щерба — громадський активіст, представник благодійної ГО Lions Clubs International у Білорусі. Створював і забезпечує стале функціонування мереж тато-шкіл у Білорусі й Росії.  Матс Берггрен — громадський активіст, представник шведської організації «Чоловіки за гендерну рівність» (MfG — MAN). Забезпечує стале функціонування мереж тато-шкіл у Швеції, Фінляндії, Україні, Росії, Білорусі та ПАР.