No time to explain.
aaaaaaaaaaaaaaaaa
Науковець, про науку.
Науковий редактор http://my.science.ua/
Хочу дізнатися більше інформації про гендер, щоб розрізняти стереотипне бачення від об'єктивного
толерантна, гендерночутлива, спрямована на професійний розвиток
Я викладачка філософії і логіки та мати двох дітей. Для мене фемінізм та боротьба за гендерну рівність - прояв загальної боротьби за права людини. В цьому контексті мені найбільш цікаві три теми: прояви гендерної дискримінації, стереотипів у повсякденному житті, в звичних, традиційних ситуаціях. Друга - можливості для повноцінної реалізації жінки в українському суспільтві і як матері і як спеціалістки. І третя - зворотній сексизм щодо чоловіків, як фактор ускладнення становлення прав жінок.
Мене запросили зареєструватися для ведення блогу. А так - я дуже вмотивована))
Я дослідниця політологиня, з 2017 року працюю координаторкою проєктів в ГО "Батьківська ініціатива "ТЕРГО" та займаюсь адвокацією ЛГБТ прав в Україні. Мені хотілося б зробити внесок своїми дописами у розвиток порталу та поінформованість суспільства щодо питань гендерної та ЛГБТ рівності, порівняння ситуації в Україні з країнами, де мені пощастило пожити.
Створюю екскурсії Харківщиною та Україною "Невідомі історії знаних у світі українок"
В силу професійної діяльності маю можливість постійно порівнювати європейське суспільство з українським. Порівнювати гендерну політику Європи і України. А ще я мусульманка в Україні, але нетипова) Так що мені є що сказати!
Вже багато років співпрацюю та останніми роками безпосередньо працюю у громадській організації "Інсайт". Писатиму на теми, пов'язані з сексуальною орієнтацією, гендерною ідентичністю, фемінізмом, правами людини, насамперед у контексті трансгендерності, оскільки це мій основний напрямок активізму та мій особистий досвід.
Журналістка, феміністка. Хочу допомогти створити в суспільстві алергію на сексизм.
Сфери: права людини, побудова суспільства рівних прав та можливостей, "розумна" демократія
Студіювала інформатику в Києві, європейську етнологію та Public History (M.A.) в Берліні. Пишу дисертацію в Гумбольдському Університеті (Humboldt-Universität zu Berlin) про жінок з України в Берліні 1920-х років. Працюю в сфері міжкультурного діалогу та розвитку міста. Громадська активістка. Сфери інтересів: активізм, права людини, жіноча історія, міжкультурна комунікація.
Феміністка, журналістка, студентка-історикиня, продюсерка могилянського телебачення.
Шановні колеги! Я працюю менеджеркою з комунікації в проекті "Центр гендерної культури". У своїх репліках я планую висвітлювати ті події і заходи в сфері гендерної рівності, що проходять у Харківському регіоні та в Україні
Феміністка. Хочу писати коментарі.
Хотілось би краще розбиратися у проблемах гендерства. Розуміти - що це таке і який вплив гендера на ті події, що зараз відбуваються в Україні. Започаткувала ГО "Фундація підтримки осіб старшого віку "Вік Щастя", але розумію, що досить різне ставлення до жінок і чоловіків у віці 50+. Це і працевлаштування і виконання ролей, які приписують чоловіку і жінці, особливо у старшому віці. Хочу дослідити цю проблему, тому долучаюся до курсу Гендер в деталях.
Я є випускницею Києво-Могилянської академії (2016, економічна теорія). Зараз працюю в сфері комунікацій у некомерційних проектах/організаціях та графічною дизайнеркою, як фрілансерка. Зацікавилась темою гендеру ще в академії, розпочавши знайомство з нею з курсу п. Тамари Марценюк "Гендер і суспільство". У репліках я б хотіла ділитись власними спостереженнями того, чому гендерна рівність - це важливо, зокрема, через приклади реальних ситуацій, як оця - http://bit.ly/2xdZeVf. У такий спосіб я хочу долучитись до творення інформаційного простору на гендерну тематику в Україні, бо для мене це про справедливість, право вибору, свободу дій та позбавлення стереотипів у мисленні як жінок, так і чоловіків. Тільки вільне від стереотипів суспільство має шанси стати успішним та щасливим. Мені б хотілось жити саме в такому і творити його вже, в тому числі, через тексти чи ілюстрації для "Гендер в деталях".
Магістр філософії та студій науки (Science Studies). Коло зацікавлень: історія та філософія науки та медицини.
Хакати нерозв'язувані системні проблеми не тільки моя робота, але і пристрасть. Тому ділюся деякими думками щодо розв'язання актуальних соціальних проблем. А читач хай сам вирішує, який з того мати зиск.. ;)
Мої нотатки сподобалися жінкам і мене запросили опублікувати тут дещо. Я рада можливості співробітництва.
В університеті я зацікавилася спочатку фемінізмом, а потім гендером. Згодом ці теми стали для мене важливими, насамперед тому, що я часто помічала сексизм і дискримінацію, як жінок, так і чоловіків. А на другому місці - власна свобода. Я в процесі вивчення цього питання і хочу доносити свої знання до інших. У цьому блозі мені хочеться торкатися різних тем: розповідати про власний досвід і про книжки та фільми, що стосуються гендеру. Таким чином, сприяти гендерній рівності.
Вивчаю соціологію у Могилянці.
.