18 липня, 2024

Як побачити справжнє обличчя чоловіка: інший ракурс

13 серпня 2017
Тимків Ніна
Дивлячись на те, що відбувається у країні, всередині накипіло чимало. Зокрема, становище жінки, права якої часто-густо є тільки на папері. Окрім цього, вона часто піддається цькуванню через стереотипи мислення, що поширені у суспільстві. Тому дуже важливо провадити боротьбу за права людини в Україні.

Ольга Брильова у своїй репліці "Як побачити справжнє обличчя чоловіка?" зачепила доволі актуальну тему, яку, на мій погляд, слід розглядати під різними ракурсами.


Тож хочу висвітлити дану проблему з дещо іншої позиції, опираючись на власний досвід та випадки із життя моїх знайомих. Пані Ольга згадує про жінок, яким роблять компліменти та посміхаються чоловіки, бо вони молоді та красиві. Проте й таким жінкам дуже важливо вміти побачити справжнє обличчя чоловіка. Дуже важливо не втратити розум від солодких слів і зізнань у коханні, щоб не бути використаною для задоволення чоловічих сексуальних бажань.Тому на питання: "Як побачити справжнє обличчя чоловіка?" моя відповідь буде такою: "Відмовити на пропозицію чи схиляння до сексу".


Якщо чоловік справді кохає, а не імітує почуття, то таки залишиться біля коханої жінки. Якщо метою було затягнути жінку у ліжко, то опісля відмови він швидко зникне, шукаючи собі ту, котра задовольнить його сексуальне бажання. Власне, про те, як спочатку солодко співали, а опісля відмови швидко зникали чоловіки з мого життя - я можу доволі довго розповідати. Єдине про що шкодую, так це про даремно витрачений час на людей, що хотіли просто сексу, імітуючи почуття. Ось одна з історій.


Якось я познайомилась з одним хлопцем, що був старший за мене. Ми почали зустрічатись за класикою жанру: побачення, поцілунки та освідчення у коханні. Звичайно, він робив мені компліменти й говорив чимало красивих слів. Проте до чогось серйознішого я не була готова. Зрештою, йому це все набридло й мені було висунуто ультиматум: "Або ми займаємось коханням, або ми більше не зустрічаємось". Пригадую й досі той комок у горлі, що завадив промовити мені хоч якесь слово. Тоді я мовчки обернулась й зайшла у свій будинок. У той вечір ми остаточно розійшлися.


До цього випадку й опісля мені завзято брались навішувати "макарони на вуха" чоловіки, щоб затягнути до себе у ліжко, а потім як трофеєм вихвалятись перед своїми друзями, розпиваючи пиво у барі. Тож на власному досвіді знаю, як швидко може згасати їхнє кохання, як легко з чарівної принцеси перетворюватись у непомітну сіру мишку.


Знаю жахливіші випадки, що трапились зі знайомими мені жінками. Познайомились, почали зустрічатись, почали кохатися. Наступила небажана вагітність. І ось тоді чоловіка починає сильно бентежити скільки було чоловіків до нього у жінки з якою він спав. Припинились компліменти, посипались образи. Тепер ця жінка з чарівної красуні перетворилась у відьму, яка повністю перестала влаштовувати цього чоловіка. Історія закінчилась тим, що жінка народила двійню, яку сама виховує. Це не єдиний такий випадок, про який мені відомо.


Перебуваючи в дурмані від солодких слів, вважаючи себе кращою за потворних феміністок, можна й добряче обпектись.