30 травня, 2024

Відповідальність за домашнє насильство і насильство за ознакою статі

28 квітня 2019
Поширити в Telegram
3619
Завантажити у форматі: PDF (2.1 МБ)

Відповідальність за домашнє насильство і насильство за ознакою статі

У коментарі відображено і прокоментовано зміни, які були внесені до Кримінального кодексу України згідно із Законом України «Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України з метою реалізації положень Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами» №2227-VIII від 6 грудня 2017 року.

Читайте також:

Для суддів, прокурорів, слідчих, адвокатів, викладачів і наукових працівників, аспірантів і студентів юридичних закладів вищої освіти, працівників центральних органів виконавчої влади, що забезпечують формування і реалізують державну політику у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, місцевих державних адміністрацій та сільських, селищних, міських, районних у містах рад, їх виконавчих органів (зокрема їх структурних підрозділів з питань сім’ї, служб у справах дітей, органів управління освітою, органів охорони здоров’я тощо), уповноважених підрозділів органів Національної поліції, органів управління освітою, навчальних закладів, установ та організацій системи освіти, органів охорони здоров’я, установ та закладів охорони здоров’я, загальних та спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб, центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Буде корисний усім, хто цікавиться питаннями кримінально-правової охорони прав та свобод людини і громадянина, інтересів суспільства та держави.

Дудоров О.О.  Відповідальність за домашнє насильство і насильство за ознакою статі (науково-практичний коментар новел Кримінального кодексу України) /  О. О. Дудоров, Хавронюк М. І.;  за ред. М. І. Хавронюка. – Київ: Ваіте, 2019. – 288 с.

28 квітня 2019
Поширити в Telegram
3619
Завантажити у форматі: PDF (2.1 МБ)
Репліки Спільноти
Реплік ще немає, Ваша репліка може бути першою