22 травня, 2024

Дослідження «Війна і трансформація повсякденності: жіночий погляд»

6 грудня 2018
Поширити в Telegram
3179
Завантажити у форматі: PDF (8.8 МБ)
Читайте також:

У ситуації, коли конфлікт сягає рівня збройного протистояння, дуже важко зупинитися і почати говорити. Ще важче - почати слухати.

У ситуації воєнного конфлікту потрібно почути, як змінилося буденне життя людей, щоб зрозуміти, в яких точках повсякденності і соціально-економічних структур відбувається погіршення. Адже коли закінчиться конфлікт, соціально-економічні структури ще довго залишатимуться у такому ж стані, або й занепадатимуть далі без адекватного втручання.

Ми пропонуємо послухати звичайних жінок, чий побут був радикально змінений приходом воєнного конфлікту. Як змінилися їх щоденні негаразди і страхи у цьому новому суспільстві по обидва боки лінії розмежування? Які нові структурні проблеми увійшли в їх повсякдення? На кого вони покладаються і кого звинувачують у критичних ситуаціях? Які стратегії виживання вони вибирають?

Хто і як, на їх думку, може зупинити протистояння? І які висновки з цього всього можна зробити про суспільство і повсякдення, в якому ми живемо і для суспільства, в якому ми хочемо жити без війни?

Дослідження було презентовано у Києві у грудні 2015 року.

Війна і трансформація повсякденності: жіночий погляд / Потарська Н., Дутчак О.. – Київ: Фонд ім. Г. Бьолля в Україні, 2015 р. – 40 с.

6 грудня 2018
Поширити в Telegram
3179
Завантажити у форматі: PDF (8.8 МБ)
Репліки Спільноти
Реплік ще немає, Ваша репліка може бути першою