5 червня, ДНІПРО — «Воркшоп із пошиву банерів Sew & communicate»
Учасниці Швейный кооператив ШВЕМЫ шиють банери для акцій та демонстрацій на актуальні теми в Санкт-Петербурзі та Києві. Тепер вони вирішили розвідати повістку Дніпра під час воркшопу і спілкування з житель_ками міста й активістською спільнотою.
Тематика воркшопу - фемінзм.
Долучайтесь, втілюйте свої політичні ідеї в текстилі! Деталі за посиланням.
6 червня, ДНІПРО — лекція «Фемінізм: бунт минулого або тренд сьогодення?»
В рамках Construction festival 2017 правозахисниця і гендерная экспертка Марина Герц презентує лекцію «Фемінізм: бунт минулого або тренд сьогодення?», у якій спробує визначити роль і становище фемінізму в сучасній культурі і суспільстві. Організаторка: Ольга Полякова.
Вхід вільний, всі деталі на сторінці заходу.
8 червня, КИЇВ — презентація дослідження «Материнство у фокусі соціології»
Видавництво «Критика», Інститут Критики, Представництво Фонду імені Гайнриха Бьоля в Україні та Програма імені Фулбрайта в Україні запрошують на презентацію книжки соціологині, ґендерної дослідниці, докторантки факультету соціології Київського національного університету імені Тараса Шевченка Олени Стрельник «Турбота як робота: материнство у фокусі соціології».
У монографії запропоновано авторську концепцію материнства як соціальної практики.
Спільно з авторкою участь в обговорені візьмуть Людмила Малес (соціологиня, фахівчиня з ґендерної проблематики, КНУ ім. Тараса Шевченка) і Анна Шаригіна (психологиня, активістка, Жіноче об’єднання «Сфера» / Queer Home, Харків).
Модеруватиме зустріч Анна Довгопол, координаторка програми «Ґендерна демократія» Представництва Фонду імені Гайнриха Бьоля в Україні.
Вхід вільний, детальніше тут.
8 червня, КИЇВ – інтерактивна вистава жінок-ВПО
Структура ООН Жінки та Уряд України зберуть разом переселенок з різних регіонів України на інтерактивний семінар.
Під час заходу жінки, котрі були змушені залишити свої домівки через збройний конфлікт, покажуть надихаючу театральну виставу про бар’єри, з якими вони стикаються на шляху до соціальної інтеграції та про те, як їм вдається долати перешкоди і розбудовувати мир у приймаючих громадах.
Для акредитації пишіть Eugenia Kuznetsova.
Онлайн-трансляція буде доступна на сторінці організатор_ок.
8 червня, ДНІПРО — Презентація книги «Гендер для всіх. Виклик стереотипам»
Книга «Гендер для всіх» – це освітній, просвітницький проект, покликаний продемонструвати глибину проблематики гендерної нерівності, але водночас розрахований на широку цільову аудиторію – читачок і читачів, які зацікавлені у тому, аби критично задуматися над суспільними стереотипами щодо жінок і чоловіків.
Презентація відбудеться за фінансової та ідейної підтримки Представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні та за участі авторки Тамари Марценюк, а також Ганни Мягких.
Рецензію на книгу від журналістки Громадського Радіо Ірини Славінської читайте на нашому сайті, а всі деталі стосовно презентації – на сторінці заходу.
9 червня презентацію можна відвідати в ЗАПОРІЖЖІ. Детальніше тут.
КиївПрайд2017 анонсував детальну програму!
9 червня – ЛГБТІК-ретроспектива від KISFF
Якщо ви пропустили добірку фільмів «Out & Proud» на Kyiv International Short Film Festival, є можливість переглянути кращий квіровий короткий метр цієї п’ятниці у PinchukArtCentre.
Вхід вільний за попереднью реєстрацією, детальніше за посиланням.
10 червня – Майстерня театру пригноблених
В суботу запрошують долучитись до театру пригноблених – майстерню із відновлення контакту із собою та переосмислення активізму через театр і рухові практики.
Проводитиме майстерню Нін Ходорівсько – член_киня ГО «Театр для діалогу».
Всю інформацію можна знайти на сайті фестивалю.
Побачимось!
Текст: Божена Маковська