22 травня, 2024

Про авторку

Ганна Гриценко
Ганна Гриценко
соціологиня

Авторка досліджень з гендерних студій та правого радикалізму, феміністка, перекладачка, редакторка сайту «Товаришка» (https://independent.academia.edu/GannaGrytsenko).

Всі статті
Історія сексизму в українській армії
Історично армії світу були і є інституціями з переважним чоловічим складом, а отже, не вільні від сексизму. Як саме він проявлявся в армії України, які проблеми є нині і як їх можна вирішити?
Сексуальні домагання у Збройних Силах в Україні та світі
Сексуальні домагання і сексуальне насильство є в усіх арміях світу. Чому це явище існує і як із ним борються? Що відомо про Україну?
Історія сексизму: виникнення явища й еволюція терміну
Що таке сексизм? Розбираємося в деталях
Гендерна дезінформація і культура зґвалтування
Як культуру зґвалтування і гендерну дезінформацію використовують ультраправі і Росія.
У час повномасштабної війни Збройні сили України як ніколи потребують залучення людського ресурсу та продуманої кадрової політики. Як забезпечити службу в армії для людей ЛГБТ+ без дискримінації? Які проблеми українські військові ЛГБТ+ мають тепер? Як спільнота ЛГБТ+ боролася за своє право на військову службу в різних країнах світу?У час повномасштабної війни Збройні сили України як ніколи потребують залучення людського ресурсу та продуманої кадрової політики. Як забезпечити службу в армії для людей ЛГБТ+ без дискримінації? Які проблеми українські військові ЛГБТ+ мають тепер? Як спільнота ЛГБТ+ боролася за своє право на військову службу в різних країнах світу?