11 липня, 2024

Про авторку

Катерина Шуневич
Катерина Шуневич
Юристка

Юристка Асоціації жінок-юристок України «ЮрФем». Аспірантка кафедри кримінального процесу та криміналістики юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.

Всі статті
Трудові права жінок у часи пандемії COVID-19: законодавчі гарантії і фактична ситуація в Україні
Пандемія коронавірусу й карантинні обмеження, запроваджені на території України, суттєво вплинули на фінансове становище і професійну зайнятість жінок: численні звільнення, неможливість роботодавця забезпечити працівниць зарплатнею й належними умовами праці, закриття ФОПів, діяльність яких було пов’язано зі сферами торгівлі і обслуговування, перевантаження домашньою працею під час дистанційної роботи. То як вплинула пандемія на трудові права жінок в Україні?
Види соціальних виплат, на які ви маєте право, та порядок їх отримання під час карантину
Пандемія коронавірусу в Україні негативно вплинула на фінансовий стан жінок і чоловіків і багатьох поставила в скрутне економічне становище. Для допомоги тим, хто опинилися в складних життєвих обставинах, держава передбачила певні види соціальних виплат, які можна отримати в карантинний період.
Сексуальне насильство: визначення, відповідальність і юридична практика
Що робити у випадку сексуального насильства? Чим таке насильство відрізняється від зґвалтування? Про нові норми Кримінального кодексу, відповідальність за правопорушення та алгоритм правочину — у юридичній консультації.