17 травня, 2022

Авторка текстів і витинанок – Олена Марчишина.

Зображення

Carved
The author of the texts and carvings is Olena Marchyshyna.
Проект «Висічені»
Авторка текстів і витинанок – Олена Марчишина.
Postcards to March 8 in times of the Russian-Ukrainian war
In 2022, International Women's Day gained new implications because of the war experiences of millions of Ukrainian women.
Листівки до 8 березня у часи війни
У 2022 році Міжнародний жіночий день отримав нові сенси через досвіди війни, які переживають мільйони українок. 
Бунтарки: нові жінки і модерна нація. Календар 2021
Календар є частиною великого проєкту «Бунтарки», що має на меті популяризувати українських письменниць другої половини ХІХ — початку ХХ століття. Жінок, які знаходять свої голоси у літературі й публіцистиці та починають відстоювати власний простір — як приватний, так і публічний.
В інтернеті на користувачів чатує безліч небезпек: кібершахрайство, кібербулінг, шантаж, вимагання, секстинг, revenge porn тощо. Все частіше жертвами таких дій стають діти. У 2020 році, разом із масовим збільшенням користування інтернетом усі ці небезпеки зросли у рази.
Питання до феміністки
У серії «Спитай феміністку» журналістка Емма Антонюк торкається різноманітних тем, які об’єднує гендерний досвід, просто й образно висвітлюючи ціннісні засади фемінізму. Серія дотепних текстів доповнена ілюстраціями художника Олександра Грехова.  
Чому українській судовій, правоохоронній та юридичній спільноті необіхідна Стамбульська конвенція?
Інфографіка для матеріалу «Чому українській судовій, правоохоронній та юридичній спільноті необіхідна Стамбульська конвенція?», підготовлена Асоціацією жінок-юристок України Юрфем.
Чоловічий порадник
Чоловічий порадник – це спецпроект Гендеру в деталях із художником Олександром Греховим, у якому чоловіки дають поради іншим чоловікам щодо гендерних стереотипів. Мета серії – показати, що чоловіки можуть і мають підтримувати гендерну рівність не тому, що «так сказали феміністки», а тому що це базовий ціннісний орієнтир розумної людини. Окремі з цих порад ми взяли з реального життя.
Як відзначити 8 Березня
Шукаєте варіанти для святкування 8 березня? Ми маємо для вас кілька(десят) порад.