25 вересня, 2020

Останнє відео

Підведення підсумків. Пропозиція по співпраці: проведення тренінгів та лекцій на тему "Як протидіяти різним проявам сексизму?". Тренерки: Ольга Неманежина та Марія Максимкова.

Відео

Документальний фільм "ФЕМІНІСТКА" - Тетяна Ісаєва - серія 2
Короткометражний документальний фільм «Феміністка: вчора, сьогодні, завтра» складається з 6 сюжетів з історіями жінок-феміністок та про жінок-феміністок. Кожний сюжет показує взаємозв'язок між поколіннями та подіями минулого, сьогодення та майбутнього, які зумовлюють світогляд сучасної української феміністки і феміністського руху в Україні.
Документальний фільм "ФЕМІНІСТКА" - Оксана Кісь - серія 1
Цей документальний фільм привнесе розуміння українського феміністського руху, розповість про труднощі й досягнення, покаже світ, завдяки або всупереч якому вони такі які є – жінки-феміністки Україні.
Стрес та психологічна адаптація в умовах карантину
У своїй лекції Станіслава Петлиця говорить про стрес і психологічну адаптацію в умовах карантину. Можна побачити приклади кризових подій для того, щоб поставити пандемію на одну чашу терезів з іншими серйозними кризовими подіями. В лекціїї також розбираються непрості почуття та знаходяться шляхи вирішення деяких проблем пов'язаних з карантином. А ще у цьому відео ми дізнаємося, як допомогти собі та іншим людям в цей непростий час.
Лекція «Гендерна рівність = економічна рівність? Продуктивна й репродуктивна робота»
Лекція кандидатки соціологічних наук Оксани Дутчак про сучасний розподіл на продуктивну й репродуктивну працю.
Лекция и дискуссия «Забота как работа. Как сохранить баланс между работой и материнством?»
Під час дискусії ми обговоримо те, які проблеми долають щодня матері, поєднуючи оплачувану працю та материнство, та про те, наскільки робочі місця в Україні є сприятливими для балансу сімейних обов’язків та роботи. А також ми спробуємо розібратись, які реальні можливості створення дружніх до сім’ї робочих місць.
Лекция и дискуссия «Индустрия секс-роботы: женщина и власть. Лекция и дискуссия»
Традиційний підхід зводиться до засудження їх за «аморальність», і це жорстко критикується прогресивними силами. Сьогодні ясно, що в питанні секс-роботи недоречно ані моралізувати, ані обмежувати міркування тільки однією позицією: як у будь-якому комплексному явищі, тут існує безліч зацікавлених сторін. Яким є погляд законодавства України та близьких до нас держав на секс-роботу, а яким – законодавств ЄС і США? Що з цього виходить на практиці і які виникають труднощі в правозастосуванні? Про що ми можемо дізнатися з особистих історій секс-працівниць щодо індустрії, клієнтів, правоохоронців? Як забезпечити дотримання прав людини, дати жінкам гідне життя? Нарешті, чому на Донбасі до секс-роботи масово залучаються підлітки, яку роль у цьому відіграє окупаційний уряд, а яку – українські військові?
Лекция «Места женской силы Харькова»
Поговоримо про жіночу силу та її вплив на міську архітектуру. Що відбувається, коли жінка виявляє насильство щодо міста? І як місто реагує, коли вона солідарна та занепокоєна потребами різних людей. Спробуємо перекласти урбаністичну мову на мову прав, злочинів та сили різних типів. Запрошуємо до дискусії, запитань та міркувань. Євгенія Губкіна. Архітекторка, дослідниця, кураторка. Закінчила Харківську академію міського господарства за фахом “містобудівництво”, у тому числі аспірантуру. Магістерська та аспірантська наукові роботи стосувалия реабілітації та розвитку соцміста Харківського тракторобудівного заводу. Засновниця авангардного жіночого руху “Модерністки”. Лекція організована ГО "ХЖО "Сфера" в рамках проекту Тижні Жіночої Солідарності за підтримки Представництва Фонду Г. Бьолля в Україні (2017 рік)
Чому так мало жінок в архітектурі? | Дискусія
Скільки відомих жінок-архітекторок ви знаєте, які зробили себе самі? А скільки чоловіків? Що чекає студенток-архітекторок після закінчення університету? З якими труднощами та ризиками доводиться стикатись жінкам в архітектурній професії? Чи є можливість себе захистити в небезпечних чи сумнівних ситуаціях на робочому місці? Чи підтримають колеги та колежанки?
Курс лекцій "Як сучасній жінці протидіяти проявам сексизму?"
Курс лекції від Ради Жіночих Ініціатив, у якому говоритимуть про сезсизм, харасмент, наклеп, погрози та напади на жінок в політичній, державній та приватній сферах.
В ожидании рассвета. Женщины Донбасса. / Looking for the Dawn. Women of Donbass
Фильм «В ожидании рассвета" - о женщинах, живущих в зоне военного конфликта на Донбассе. "Waiting for the dawn" a movie about women living in the zone of military conflict in the Donbass area.