21 листопада, 2024

Останнє відео

Проєкт «Бийся як дівчина» представляє п'ятнадцять розважальних і пояснювальних відеороликів, які розвінчають стереотипи щодо жінок і дівчат, навчать аудиторію визначати різні форми насильства і розуміти деякі форми кіберзлочинів, особливо небезпечних для жінок і дівчат.

Відео

Лекція «Гендерна рівність = економічна рівність? Продуктивна й репродуктивна робота»
Лекція кандидатки соціологічних наук Оксани Дутчак про сучасний розподіл на продуктивну й репродуктивну працю.
Лекция и дискуссия «Забота как работа. Как сохранить баланс между работой и материнством?»
Під час дискусії ми обговоримо те, які проблеми долають щодня матері, поєднуючи оплачувану працю та материнство, та про те, наскільки робочі місця в Україні є сприятливими для балансу сімейних обов’язків та роботи. А також ми спробуємо розібратись, які реальні можливості створення дружніх до сім’ї робочих місць.
Лекция и дискуссия «Индустрия секс-роботы: женщина и власть. Лекция и дискуссия»
Традиційний підхід зводиться до засудження їх за «аморальність», і це жорстко критикується прогресивними силами. Сьогодні ясно, що в питанні секс-роботи недоречно ані моралізувати, ані обмежувати міркування тільки однією позицією: як у будь-якому комплексному явищі, тут існує безліч зацікавлених сторін. Яким є погляд законодавства України та близьких до нас держав на секс-роботу, а яким – законодавств ЄС і США? Що з цього виходить на практиці і які виникають труднощі в правозастосуванні? Про що ми можемо дізнатися з особистих історій секс-працівниць щодо індустрії, клієнтів, правоохоронців? Як забезпечити дотримання прав людини, дати жінкам гідне життя? Нарешті, чому на Донбасі до секс-роботи масово залучаються підлітки, яку роль у цьому відіграє окупаційний уряд, а яку – українські військові?
Лекция «Места женской силы Харькова»
Поговоримо про жіночу силу та її вплив на міську архітектуру. Що відбувається, коли жінка виявляє насильство щодо міста? І як місто реагує, коли вона солідарна та занепокоєна потребами різних людей. Спробуємо перекласти урбаністичну мову на мову прав, злочинів та сили різних типів. Запрошуємо до дискусії, запитань та міркувань. Євгенія Губкіна. Архітекторка, дослідниця, кураторка. Закінчила Харківську академію міського господарства за фахом “містобудівництво”, у тому числі аспірантуру. Магістерська та аспірантська наукові роботи стосувалия реабілітації та розвитку соцміста Харківського тракторобудівного заводу. Засновниця авангардного жіночого руху “Модерністки”. Лекція організована ГО "ХЖО "Сфера" в рамках проекту Тижні Жіночої Солідарності за підтримки Представництва Фонду Г. Бьолля в Україні (2017 рік)
Чому так мало жінок в архітектурі? | Дискусія
Скільки відомих жінок-архітекторок ви знаєте, які зробили себе самі? А скільки чоловіків? Що чекає студенток-архітекторок після закінчення університету? З якими труднощами та ризиками доводиться стикатись жінкам в архітектурній професії? Чи є можливість себе захистити в небезпечних чи сумнівних ситуаціях на робочому місці? Чи підтримають колеги та колежанки?
Курс лекцій «Як сучасній жінці протидіяти проявам сексизму?»
Курс лекції від Ради Жіночих Ініціатив, у якому говоритимуть про сезсизм, харасмент, наклеп, погрози та напади на жінок в політичній, державній та приватній сферах.
В ожидании рассвета. Женщины Донбасса. / Looking for the Dawn. Women of Donbass
Фильм «В ожидании рассвета" - о женщинах, живущих в зоне военного конфликта на Донбассе. "Waiting for the dawn" a movie about women living in the zone of military conflict in the Donbass area.
Державне управління - жіноча справа
Зйомки роликів відбувалися у рамках кампанії "Обирай професію за покликанням".
Чи є робота у сфері ІТ жіночою справою?
Зйомки роликів відбувалися у рамках кампанії "Обирай професію за покликанням".
Захист Вітчизни - жіноча справа
Зйомки роликів відбувалися у рамках кампанії "Обирай професію за покликанням".