Проєкт «Бийся як дівчина» представляє п'ятнадцять розважальних і пояснювальних відеороликів, які розвінчають стереотипи щодо жінок і дівчат, навчать аудиторію визначати різні форми насильства і розуміти деякі форми кіберзлочинів, особливо небезпечних для жінок і дівчат.
Лекція історикині Оксани Кісь.
Відкрита лекція в Українському католицькому університеті, яка відбулася 11 лютого 2013 року.
“Фемінізм та націоналізм” виступ проф. Марти Богачевської-Хом’як 8 лютого 2013р. у рамках Лекторію Союзу Українок Америки в Українському Католицькому Університеті (м.ЛЬВІВ) на 2-й із циклу відкритих лекцій (а саме “Фемінізм та націоналізм”).
12 лютого 2013 у Центрі міської історії Центрально-Східної Європи відбулася відкрита лекція і дискусія проф. Марти Богачевської-Хомяк на тему "Тоталітаризм і жінки".
ЛГБТ рухи у країнах колишнього Радянського Союзу зіштовхуються сьогодні із серйозними викликами. «Офіційна» гомофобія стала частиною популістської політики. Російський закон про «гей пропаганду» 2013 року започаткував цю тенденцію у країнах, де проросійські сили копіювали цей закон (як, наприклад, в Україні та в інших колишніх радянських республіках). Кремль веде культурну війну проти квір-знання, досі небачену в історії пострадянського регіону. В той же час фактичне насильство над ЛГБТ зростає. У цих умовах, чи потрібна ЛГБТ-рухам із пострадянських країн їхня історія? Чи мають ЛГБТ-ініціативи докладати зусиль, щоб дізнатися про квір-минуле своїх країн? Чи, можливо, існують більш нагальні пріоритети для політичних дій? Під час лекції порушено питання, чи може знання про історичне минуле мати вплив на боротьбу з гомофобією в Україні та в інших країнах колишнього Радянського Союзу.
Відео
Професорка психології Університету в Пало Альто розповіла всім про те, як Бретт Кавано, один із представлених Дональдом Трампом кандидатів до Верховного Суду, сексуально домагався її неповнолітньої.
Відеозапис презентації Поліни Власенко на тему донорства яйцеклітин в Україні. Лекція відбулася 25 липня 2018 року у Феміністичній майстерні (Львів).
Гульбану Бібічева присвятила свій ютуб-канал огляду новинок українського книжкового ринку. Зокрема, праць, що порушують актуальні суспільні проблеми сучасності. Серед її оглядів - книга соціологині Олени Стрельник "Турбота як робота".
У кожної людини є свої страхи та побоювання. Є місця та ситуації, де почуваєш тривогу, невпевненість та розгубленість. Часто ми замовчуємо такі проблеми і продовжуємо боятись ходити ввечері вулицею або вільно висловлювати свої думки.
Створений з метою підвищення обізнаності про щоденне насильство проти жінок серед тих, хто його не помічає чи вважає його нешкідливим або нормальним, відео показує точки зору тих, хто дійсно не може втрутитися та зупинити щоденний злочин. Повсякденні предмети тепер наділені голосом, і вони розповідають нам, наскільки болісними та шкідливими є наслідки насильства