25 січня, 2020

Збірка «ПРОти НАСильства»

1 березня 2017
Поширити в Telegram
4474

Книга для тих і про тих, хто став або може стати жертвою та/або свідком домашнього насильства, для небайдужих до цієї проблеми, для тих, хто може і хоче допомогти, вплинути і підтримати. Вона у тому числі для того, аби ті, хто застосовує насильство, задумались над його руйнівною силою.

Збірка розповсюджена у центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги, де з нею зможуть ознайомитись як працівники центрів, які безпосередньо працюють із людьми, які приходять до цих центрів, так і самі клієнти. Крім того, її можна безкоштовно отримати в офісі Громадського радіо за адресою вул. Хрещатик,26, а також в офісах мережі жіночої правозахисної організації «Ла Страда – Україна».

У електронному вигляді книгу уже можна переглянути тут.

Авторський колектив: Полін Ренкін, Катерина Левченко, Ольга Герасим’юк, Софія Андрухович, Анастасія Коренькова, Артем Чапай, Маріанна Кіяновська, Катерина Бороздіна, Юрій Макаров, Галина Вдовиченко, Наталка Сняданко, Людмила Никоненко, Євгенія Кононенко, Сергій Осока, Лариса Денисенко, Юрій Андрухович, Альона Зубченко, Альона Кривуляк, Христина Кіт, Галина Федькович, Марта Чумало.

1 березня 2017
Поширити в Telegram
4474
Репліки Спільноти
Реплік ще немає, Ваша репліка може бути першою
Усі статті теми
Some voices cannot be heard, yours can
Кожна третя жінка є жертвою насилля, але тільки 12% свідків звертаються до поліції з підозрою про злочин. Європейська комісія з нагоди Міжнародного жіночого дня підготувала відео, щоб нагадати нам про силу голосу, який кожен з нас має.
Годі терпіти: усе про гендерне насильство проти жінок
Під гендерним насильством (gender-based violence) мається на увазі насильство, яке чинять переважно чоловіки проти переважно жінок. Найчастіше (але не тільки) це насильство здійснюється в приватному просторі (домашнє насильство), тому його погано розпізнають і карають органи правосуддя. Це проблема ХХІ століття, актуальна для всіх країн світу: немає жодної країни, де її було б вирішено. Годі терпіти! Цей текст — про види гендерного насильства та способи протидії.
Що таке сексуальні домагання?
Проблему сексуальних домагань супроводжує мовчанка, перекладання вини на жертву та ігнорування з боку правоохоронних органів і роботодавців. Однак у багатьох країнах цю проблему вже окреслено юридично й існують механізми захисту жертв. У статті йдеться про історію законодавчого означення поняття сексуальних домагань, його розмежування з суміжними юридичними термінами, відповідальність за такі дії в Україні та за її межами, практику застосування відповідного законодавства.