13 вересня, 2024

Автор(к)и

б
Галина Брандт
Докторка філософських наук
Діана Булавіна

Випускниця факультету «Право»» Києво-Могилянської академії. Дослідниця тем, пов'язаних з темою міжнародного права та прав людини.

в
г
Марія Горбач

Співавторка проекту «Якими нас прагнете: фемінізм в українській літературі», наукова співробітниця Музею книги і друкарства, викладачка в альтернативній школі, авторка статей про книги і літературу.

д
Марія Демішева

Художниця. Має ступінь магістра з міжнародних відносин (Львівський національний університет імені Івана Франка). Дослідниця країн Близького Сходу та Магрибу.

з
директорка з аналітичної роботи за зовнішніх зв’язків Міжнародного центру перспективних досліджень
к
Аня Кізірія

Цікавиться інтерсекційним фемінізмом.

л
м
Марія Маєрчик

Дослідниця у сфері етнології, генеалогії знань та історії ідей, квір- і феміністичних студій, перекладачка і публіцистка. Кандидатка історичних наук, старша наукова співробітниця Інституту народознавства НАН України, доцентка Національного університету «Києво-Могилянська академія». Редакторка журналу «Критика феміністична: східноєвропейський журнал феміністичних і квір-студій».

Інна Мочарник 

Наукова співробітниця Національного музею Тараса Шевченка. Авторка статей про книжки й літературу, співавторка проєкту «Якими нас прагнете: фемінізм в українській літературі».

о
кандидатка історичних наук
п
Ольга Плахотнік

Дослідниця у філософських і соціологічних напрямах феміністичних і квір-студій. Кандидатка філософських наук, доцентка. Докторантка Відкритого університету у Великій Британії, старша наукова співробітниця ГО «Центр культурно-антропологічних студій» (Київ). Редакторка журналу «Критика феміністична: східноєвропейський журнал феміністичних і квір-студій». Співредакторка і співавторка підручника «Ґендер для медій» («Критика», 2013, 2014, 2017).

р
Мар'яна Рубчак
Фахівчиня з історії західноєвропейських і слов’янських народів, дослідниця феміністичного руху та гендерної проблематики у Східній Європі. Професорка історії Вальпараїського університету[1] (Індіана, США).
Тетяна Рябова

Докторка соціологічних наук, кандидатка історичних наук, професорка Російського державного педагогічного університету ім. А.І. Герцена (Санкт-Петербург). Співкоординаторка дослідницького комітету з гендерних досліджень Російської асоціації політичної науки, член наукової ради РАПН.

с
Яна Степанюк

Вивчає філософію, літературу та французьку у Вільному університеті Берліна. Журналістка. Займається феміністичним, ЛГБТ і лівим активізмом. Цікавиться соціальною, політичною й культурною теорією і тим, як вона може змінити світ на краще.

т
Марія Тетерюк

Докторантка PhD програми «Масові комунікації» Національного університету «Києво-Могилянська академія» та Автономного університету Барселони (UAB). Викладачка Могилянської школи журналістики («Теорії в дослідженнях медіа», «Теорії та методи аналізу дискурсу»). Авторка статей і досліджень про конструювання сексуальності й гендеру в медіа, політичному дискурсі та популярній культурі.

Ірина Тишко

Магістерка публічного адміністрування Національного університету «Києво-Могилянська академія», слухачка курсу «Особистісне лідерство» Колумбійської бізнес-школи, дослідниця участі жінок у міжнародній політиці й дипломатії, політтехнологиня. Авторка низки дослідницьких статей у наукових і популярних інтернет- і друкованих виданнях, серед них «Критика», Ukraine Analytica, «Європейська правда», VoxUkraine, «Жінки — це 50 % успіху України». Учасниця Громадської ради при Міжфракційному депутатському об’єднанні «Рівні можливості» у Верховній Раді України VIII скликання. Феміністка, прихильниця впровадження гендерних квот.

у
кандидатка філософських наук
х
Ярина Холод

Адвокатка за гендерно чутливий шкільний простір та підручники. З 2020 року займається проблемою дискримінаційного висвітлення протидії сексуальному насильству в підручнику «Основи здоров’я» для 8 класу. Отримала стипендію на навчання в школі для дівчат у США Emma Willard School. Учасниця програми Ukraine Global Scholars

ш
ю
соціологиня
я
Катерина Яковленко

Дослідниця сучасного мистецтва. Аспірантка кафедри нових медій Львівського національного університету імені Івана Франка. Авторка-упорядниця книжок «Гендерні дослідження» (ІЗОЛЯЦІЯ, Донбаські студії, 2015) та «Чому в українському мистецтві є великі художниці» (Дослідницька платформа PinchukArtCentre, 2019).