16 листопада, 2018

Гендер для медій

2 листопада 2018
Марія Маєрчик
Культурна антропологиня, історик, квір-феміністка. Кандидатка історичних наук, старша наукова співробітниця Інституту народознавства НАН України, головна редакторка журналу «Критика феміністична», заступниця директора ГО «Центр культурно-антропологічних студій». Дослідниця гендерної та квір-проблематики, публіцистка. 
Ольга Плахотнік

Докторантка Відкритого університету у Великій Британії та доцентка кафедри філософії Національного аерокосмічного університету ім. М.Є.Жуковського "ХАІ". Редакторка журналу "Критика феміністична: східноєвропейський журнал феміністичних і квір-студій". Співредакторка і співавторка підручника "Ґендер для медій" (Критика: 2013, 2014, 2017).

«Гендер для медій» є новим сучасним підручником із гендерної теорії. Його створено для старших курсів бакалаврського рівня навчання. Ви знайдете в ньому чимало історичних екскурсів, карикатур, графіків, таблиць, схем, кросвордів, інформації про цікаві фільми та книжки, якими проілюстровано окремі розділи і теми. Підручник буде корисним і для факультетів журналістики, і для інших гуманітарних та соціальних спеціальностей: філософії, філології, культурології, соціології, педагогіки, історії тощо. Видання підготоване та здійснене в межах дослідницького проекту Інституту народознавства НАН України, Центру культурно-антропологічних студій та за підтримки Представництва Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні.

Гендер для медій

Гендер для медій : підручник із гендерної теорії для журналістики та інших соціогуманітарних спеціальностей / [за ред. Марії Маєрчик (голова редколегії), Ольги Плахотнік, Галини Ярманової]. – Київ: Критика, 2013. – 217 с.

Завантажити. 

2 листопада 2018
Репліки Спільноти
Реплік ще немає, Ваша репліка може бути першою