1 серпня, 2021

Новини

«Мене чують через мій біль»: як постраждалі жінки борються за викорінення сексуального та гендерно-обумовленого насилля у конфлікті на Сході України
Українська мережа жінок, які пережили насилля, та «Східноукраїнський центр громадських ініціатив» з липня по листопад 2020 року провели цикл тренінгів «Протидія сексуальному та гендернообумовленому насильству зумовленому конфліктом» для військовослужбовців Збройних сил України, курсантів та майбутніх правоохоронців.
Серія заходів від проєкту «IAMSVIDOMA»
IAMSVIDOMA - юний український проект, створений для розширення можливостей дівчат та жінок. Серія заходів включає у себе: 3 зустрічі із запрошеними спікерами і 1 воркшоп.
Гендер в деталях шукає сммницю (-ка)
Шукаємо людину, яка любить тексти Гендер в деталях і хоче, щоб наші соцмережі стали найпопулярнішими  в укрнеті! Дедлайн: 15 грудня.
Феміністичні події в Україні 30 листопада – 6 грудня
Події цього тижня про фемінізм і гендер. 
Кібербезпека у 2020: як користуватись інтернетом, аби не стати жертвою атаки
Освітній проєкт STEM is FEM разом з міжнародною агенцією ООН Жінки та організаціями Cyber School і CyberPeople провели вебінар із кібербезпеки, на якому експертки цієї галузі поділилися головними правилами безпечного користування сучасним інтернетом, а також механізмами уникання кіберзлочинів та подолання їхніх наслідків.
Феміністичні події в Україні 23-29 листопада
Події, які відбудуться цього тижня. 
Феміністичні події в Україні 16-22 листопада
Події на гендерну та феміністичну тематику цього тижня. 
«Вони змінюють історію країни»: студентки Eastern European Music Academy записали пісню-мотивацію для польських жінок
50 музикантів із 8 країн об'єдналися заради створення альбому із соціальним меседжем.
Опитування щодо гарячої лінії підтримки батьків після пологів
ГО "Клуб підтримки вагітності та материнства "Лада" хоче дізнатися у вас, чи хотіли б ви мати можливість звертатися на "Гарячу лінію підтримки батьків після пологів" в зручний для вас час, особливо в період карантинних обмежень?
Платформа з протидії насильству mycharityclub.org
Онлайн-підтримка доступна 24/7. Це не тільки моральна підтримка, а й практична: допомога в пошуку тимчасового житла, одягу, провізії, заняття для дітей і тд. До того ж, якщо вам страшно й ви не хочете афішувати свою проблему - анонімність гарантована.